בגוגל היו יותר ממרוצים מהביצועים של 'כרום-קאסט' (Chromecast), לכן אין זה מפתיע שענקית החיפוש הפרסום מתכננת שהמחבר מזרים המדיה ב-35 דולר יעשה את דרכו גם אל מחוץ לארצות הברית.

המחבר שהושק באמצע 2013 היה ללהיט ואזל מהמלאי בזריזות ורבים המתינו להשקתו מחוץ לגבולות הדוד סם, אומנם המחבר עשה את דרכו גם לאירופה באמצעות השלוחה הבריטית של אמזון, אך טרם החל להימכר שם באופן רשמי. על-פי דיווח של האתר The Next Web נראה כי הבריטים יהיו הראשונים לרכוש אותו בצורה רשמית שכן דובר מטעם רשת החנויות Currys ציין כי בתחילת חודש מרץ צפויה הרשת להתחיל למכור את המחבר של גוגל, אם כי מדובר בתאריך משוער. כרגע לא ידוע מה צפוי להיות המחיר של המחבר והאם הוא ימכר במחיר אטרקטיבי כבארצות הברית שעומד על 35 דולר בלבד.

כזכור מוקדם יותר החודש בגוגל שיחררו את ערכת הפיתוח למפתחים נוספים כפי שהצהירו בעבר, על-מנת לאפשר למפתחים להתאים את היישום שלהם למזרים המדיה הקטנטן והנחשק. נכון להיות רק מספר מצומצם של יישומים תומכים בו בניהם ניתן למצוא את: יישום היו-טיוב, נטפליקס, גוגל מיוזיק ועוד.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • נירוש

  אפשר לקנות קרומקאסטים סיניים בפחות מ-20$ כבר היום.
  אבל לטעמי כבר עדיף מחשב אנדרואיד ב-50$ שנותן הרבה יותר

 • התמני

  אם המחשב שלי מחובר לטלוויזיה…אתם חושבים שיהיה לי צריך בזה ? ? ?

  ואשמח אם מישהו יסביר לי מה הדבר הזה בכללי… מה היתרונות שלו ? ? ?

  • סטודנט

   בעיקרון זה מזרים מדיה או לחילופין סטרימר ,בתור אזרח ישראלי בעיקר זה יכל להזרים סרטים מהמחשב או כל מכשיר שיש בו מאגר מדיה באמצעות אפליקצית הPLEX בנוסף זה נותן לך גישה לשירותי הזרמה כגון נטפליקס לצערינו רוב השרותים האלה סגורים לישראל אלה רק לתושבי שאר העולם בעיה שניתן לפתור בעזרת רכישה של VPN בעלות חודשית מה שיגרום למכשירים ברשת "לחשוב" כאילו אתה מארצות הברית ועל הדרך יתן לך קצת אנונימיות ברשת.