שוק של מכשירי האנדרואיד (Android) מוצף מכשירים. החל מטלפונים שנמכרים במצחיק ועד כאלה שצריך לשבור חסכונות כדי לרכוש אותם ועם המגוון הגדול כך גם ההתלבטות שלנו כצרכנים גדולה עוד יותר.

גוגל פיתחה כלי בדיוק בשביל לבחור לנו את הסמארטפון המושלם: האם אתם מעדיפים מצלמה איכותית, או בעיקר מתמקדים בצפייה בסרטים? חובבי גיימינג או נוהגים להתכתב הרבה? כך בסדרת שאלות (באנגלית), גוגל תבחן ותשאל אתכם על טעמכם במגוון נושאים שונים – צילום תמונות, האזנה למוזיקה, רשתות חברתיות, גלישה ברשת, ניווט, ספורט, ממשק, אחסון, משחקים ועוד.

לאחר שעניתם על מספר שאלות בודדות, הכלי כבר יאפשר לכם לעבור לשלב הבא ולצפות במכשירים המוצעים, או לחלופין להמשיך ולענות על השאלות כדי להספק את המכשיר המיועד עבורכם. היופי בכלי הוא שלא יציע דווקא את המכשירים החדישים והיקרים ביותר אלא הוא ינסה למצוא התאמה קרוב ככל האפשר לדרישות המשתמש .

כדי לנסות את הכלי החדש, קפצו לאתר האנדרואיד של גוגל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.