מופתעים אנחנו לא, אבל גוגל שיחררה אמש את הלאנצ’ר הרשמי שלה, ה-Now Launcher לחנות ה-Play Store. בינתיים, הוא רק זמין למכשירי ה-Nexus וה-Google Play, שכידוע חלקם אינם זוכים לכל חווית גוגל במלואה כפי שקיים ב-Nexus 5, אולם זה לא עצר את קהילת האנדרואיד לשחרר קובץ APK להתקנה עצמאית.

גוגל הטמיעה ב-Nexus 5 מספר שינויים בממשק המשתמש בהשוואה למכשירים אחרים, וכי היא אמרה דאז כי היא בוחנת דברים חדשים וככל הנראה אלו לא יהיו בלעדיים רק למכשיר זה. כמובן שלא לקח הרבה זמן עד ששוב הקהילה התערבה ומצאה דרך להתקין את הלאנצ’ר בצורה ידנית (מדריך שפרסמנו), אבל כבר מעתה לא צריך לעשות זאת שכן ניתן להוריד את הלאנצ’ר בצורה רשמית מהחנות.

למי שפחות מכיר את הממשק הוונילה של מכשירי ה-Nexus נספר כי הוא משלב את יישום ה-Google Now כחלק ממסך הבית (אם נרצה) ובסוויפ ימינה נוכל להגיע לכל הכרטיסיות והחיפוש המהיר של גוגל ללא צורך בללחוץ על ווידג’ט החיפוש. בנוסף, ניתן להשתמש בפקודות קוליות עם Google Now ולומר את צמד המילים “OK Google” אשר יקשיב ויבצע את רצוננו.

הלאנצ’ר Google Now Launcher זמין כבר עכשיו להורדה דרך חנות ה-Google Play, אולם כאמור לעת עתה רק מכשירי ה-Play Edition וה-Nexus יכולים להוריד אותו ישירות והשאר יכולים להסתפק בקובץ ההתקנה (כאן או כאן).

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ניר

  עכשיו זה רשמי…
  גלאקסי נקסוס הוא בן חורג…
  אי אפשר להתקין את הלאנצ'ר הזה עליו, שחאדה לדבר על עדכון לקיטקט, או במקרה שלי אפילו ל-4.3.
  אני עדיין תקוע עם 4.2

 • יוסי כהן

  זה זמין להורדה גם למי שיש CM11 והצלחתי להתקין את זה מהפליי סטור על HTC ONE X אבל היות והלאונצ'ר הזה לא פועל חלק כמו בנקסוס 5 ואף לא חלק כמו הTSF SHELL שלי אני אוותר על זה.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לא נותן לי להתקין בs4 i9500 רשמי (לא מחברת סלולר אלא מסמסונג…)

  הוא רושם לי "יש בעיה בניתוח החבילה"

 • skar

  לא נותן להתקין בגלאקסי נקסוס

 • פיסיקאי משועמם

  למה שאני ארצה להתקין את זה על האס 4 שלי?

 • תמיר

  למי שיש aosp, זמין גם…