שמועות עקשניות על כך שגוגל הולכת להכריז מחר על טאבלט הנקסוס החדש – Nexus 9. החברה תעשה זאת ללא אירוע או מסיבת עיתונאים, ובדומה להכרזות הקודמות היא תוציא הודעה לעיתונות ותעלה את עמוד המכירה לחנות האנדרואיד.

לפי המקורות של Forbs, הטאבלט תוצרת HTC יוכרז בהודעה פשוטה בבלוג של החברה, וכי היא מאמתת את השמועות הקודמות על מפרט. כזכור, לפי הדיווחים, הטאבלט יהיה מצויד במסך בגודל 8.9 אינץ’, ברזולוציה 2048 על 1440 פיקסלים, יעבוד על שבב 64 ביט תוצרת Nvidia עם מצלמה 8 מגה פיקסל וקדמית 3 מגה פיקסל. אף נאמר כי ייתכן שהטאבלט יכלול את הרמקולים BoomSound, המצויינים יש לומר, של HTC וירוץ לראשונה על מערכת ה-Android L

מחירו על פי הדיווח, יעמוד על 399 דולרים לגרסת ה-16 ג’יגה-בייט ו-499 דולרים לגרסת 32 ג’יגה-בייט עם קישוריות LTE. הוא יחל בהזמנה מוקדמת ב-17 לאוקטובר ויושק ב-3 לנובמבר.

ומה לגבי Nexus 6? חלק מהשמועות טוענות כי גוגל תכריז יחד עם הטאבלט גם על המכשיר החדש תוצרת מוטורולה, אולם לכך אין עוד דיווחים חותכים, כך שנאלץ להמתין לפרטים נוספים. בינתיים החברה פרסמה מעין טיזר (כאן בהמשך) שלא מאוד ברור לנו מה כוונתה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.