נדמה כי גוגל (Google) לא מנסה לשמור על חשאיות רבה בכל הנוגע לגבי מכשירי הנקסוס הבאים, כי עד כה כל פרט כבר כמעט ידוע. אם זה לא מספיק, האתר AndroidPolice הדליף כעת את מה שנראה כמצגת שיווקית של ה-Nexus 6P שייחשף יחד עם ה-Nexus 5X ביום שלישי הקרוב.

במצגת נחשף מידע ופרטים רבים יותר על המכשיר הגדול מבין השניים שיוצר על ידי וואווי (Huawei) וכי המצגת מאשרת שהוא מיוצר מגוף מתכתי והשבב שבתוכו הוא ה-Snapdragon 810 בגרסה 2.1 שאינו מושפע מבעיית ההתחממות.

עוד נאמר במצגת כי אכן יוצעו שלושה דגמים בנפח 32, 64 ו-128 ג'יגה-בייט לבחירה, אולם לא צוין כמות זיכרון העבודה (RAM) שלפי הדיווחים יעמוד על 3 ג'יגה-בייט. זה בעיקר אומר כי דגם ה-16 ג'יגה-בייט כבר לא יוצע יותר וסביר כי בדומה לדגמים הקודמים, גם לא יהיה ניתן להרחיב את האחסון בכרטיס הרחבה.

עוד פרטים שהמצגת מאשרת הם הדברים שכבר ידענו כמו מסך בגודל 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD, זכוכית Gorilla Glass 4, חיבור USB Type-C, סוללה של 3,450 מיל-אמפר/שעה, חיישן טביעות אצבע ומערכת האנדרואיד 'מרשמלו' בגרסה 6.0.

פרט מעניין שלא נאמר הוא האם המכשיר יתמוך בהטענה מהירה עם טכנולוגיית ה-QuickCharge של קוואלקום ויכולת הטענה אלחוטית. כל אלו ועוד נדע באירוע ההכרזה הרשמי בעוד יומיים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.