בעודנו עסוקים (ומופתעים) בהכרזה על שם הגרסה החדש של האנדרואיד 4.4 (למי שפספס, קיטקט), העלתה אמש גוגל סרטון וידאו קצר של הגעת דמות האנדרואיד קיטקט למדשאות גוגל במאונטן-וויו קלפורניה, בדומה לכל גרסה אחרת שהושקה.

לרגל החגיגות התכנסו עשרות עוברים ושבים ועובדי גוגל כדי לצפות ולצלם את הטקס המלכותי, ואיכשהו בשנייה 38 נראה עובד גוגל המצלם במכשיר עם לוגו “Nexus” על גבו בצורה אופקית, ממש בדומה לטאבלט ה-Nexus 7 החדש. האם מדובר ב-Nexus 5? מהמעט שניתן להבין רואים כי עדשת המצלמה גדולה מאוד ביחס לגבו וכן גם בחלק התחתון נראה הלוגו של LG. מימינו ובשביל השוואה מושלמת, ישנה עובדת אחרת (כנראה) עם מכשיר ה-Nexus 4.

את הסרטון דאגו בגוגל להסיר בזריזות מהרשת, אבל גולשים כבר הספיקו להעלות גרסה שלו לפורמים של The Verage. בגוגל לא הגיבו, וב-LG אמרו כי הם לא מוסרים מידע. כמובן שאנחנו לא חושבים לרגע שזו טעות, ונחמד שגוגל זורקת לנו מידי פעם רמזים. צפו בסרטון בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.