עוד יום ועוד אפליקציית גוגל עוברת שינוי: Google Maps תשוחרר בימים הקרובים לחנויות האפליקציות עם העיצוב החדש התואם לשפת ה-Material Design של גרסת האנדרואיד 5.0 Lollipop.

החברה הודיעה היום בבלוג על שדרוג במראה ועיצוב אפליקציית המפות וכן מספר שינויים נוספים. בגוגל אומרים כי העקרון המנחה אותם בעיצוב החדש היא היכולת להשתמש בה ביתר קלות לצד גישה פשוטה לפונקציות הרבות שלה.

החידושים אמנם אינם רבים וגם הממשק אינו השתנה באופן דרמטי, אך הממשק כעת נראה מעוצב ונעים יותר לעין. התוספת העיקרית היא תמיכה בשירות ה-OpenTable המאפשר לבצע הזמנה של מקום במסעדה ישירות מתוך האפליקציה ובנוסף גם שילוב של שירות המוניות Uber המאפשר למשתמש לבדוק את זמן ההגעה המשוער של המונית והמחיר אל מול שאר המסלולים האפשריים, זאת במידה ואפליקציית Uber מותקנת על המכשיר. אפשרויות אלו זמינות רק בארה”ב.

האפליקציה תגיע הן למשתמשי האנדרואיד והן ל-iOS בימים הקרובים ותשוחרר בהדרגה. בעלי מכשיר אנדרואיד יכולים להוריד ולהתקין את קובץ ה-APK כבר עכשיו.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Yossi Cohen

  למה לעזאזל הסטטוס באר לא בצבע שמתאים לאפליקציה באפליקציות גוגל השונות?
  כמעט כל תוכנה שנייה עושה את זה בקיטקאט ורק גוגל, אלו שהציגו את זה, לא משתמשים בסטטוס באר השקוף של קיטקאט?
  איזה מזל שיש לי את התוסף שנקרא TINTED STATUS BAR של XPOSED…
  אבל במפות הוא לא עושה הרבה. הסטטוס באר תמיד שחור.

  • צח

   נכנס בלוליפופ

   • Yossi Cohen

    אבל אם יש תמיכה לזה בקיאטקאט למה לא להשתמש בזה גם בקיטקאט?

    תנסה למשל להוריד nexmusic או shuttle music player או sliding explorer ואתה תראה שבלי שום רוט או טוויק מיוחד האפליקציות הללו משנות את צבע הסטטוס באר שלך בקיטקאט.

    כך שיהיה את המעבר צבע היפה שיש במסך הבית.

    תסתכל בתמונות

    https://play.google.com/store/apps/details?id=another.music.player