עדכון שקט שהשיקה גוגל (Google) עבור אפליקציית המפות שלה Google Maps המיועדת למכשירי iOS, מאפשר כעת להפעיל את האפליקציה גם בשעון החכם של אפל (Apple), הלא הוא Apple Watch.

עם זאת לא מדובר בגרסה שמציעה תפקוד מלא. כך, לדוגמה, האפליקציה בשעון לא מציגה את המפה אלא רק את ההכוונות. כמו כן לא ניתן לתכנן מסלול בשעון, אלא רק בטלפון, אך מסלול כזה מסונכרן לשעון באופן אוטומטי.

האפליקציה בשעון כוללת שני כפתורים ראשיים, 'בית' ו-'עבודה'. לחיצה עליהם מציגה את המסלולים הקבועים. האפשרות הראשית הנוספת היא צפייה ברשימה של מסלולים אחרונים שהוגדרו, כך שאפשר לבחור למעשה עוד מסלולים מוגדרים מראש במהירות יחסית. את המסלולים הללו ניתן לראות גם בלי להתחבר לאפליקציה בטלפון.

המעקב יתאפשר בכל מצבי התנועה בהם תומכת האפליקציה: תנועה רגלית, רכיבה על אופניים, נסיעה ברכב או שימוש בתחבורה ציבורית. המעבר בין המצבים מתבצע באמצעות לחיצה חזקה על מסך השעון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.