גוגל ממשיכה בעדכונים ליישום המפות שלה ומרחיבה את יכולת ניווט בשבילי אופניים ומוסיפה גם הצגה ושליטה באמצעות פקודות קוליות בגרסה 8.2 שהופצה לחנות ה-Google Play.

העדכון החדש במיוחד מותאם לחובבי הרכיבה באופניים ומלבד האפשרות למצוא את הדרכים והשבילים המותאמים לרכיבה, נוספה תצוגת גרף הכוללת נתונים עם העליות והירידות שבדרך והגובה אותו יש לעבור ברכיבה. תוספת חדשה זו קיימת כרגע בשלב בטא במספר מדינות בלבד, כך שבישראל עדיין לא ניתן להשתמש באפשרות זו או לנווט ברכיבה.

שיפור נוסף נוגע ליכולת של המפות לקבל פקודות קוליות ולהשיב להן במידע רלוונטי. כך לדוגמה ניתן לבקש מהמפות מידע על פקקי התנועה שבדרך, להפעיל ולכבות את הניווט הקולי, למצוא את היעד הדרוש, לבדוק תוך כמה זמן מגיעים ליעד ועוד. כדי להפעיל זאת יש צורך ללחוץ על כפתור המיקרופון ואין זה משולב עם הפקודות הקוליות של Google Now.

גרסה 8.2 זמינה להורדה דרך ה-Play Store ומי שעדיין לא קיבל וחסר סבלנות יכול להוריד את קובץ ה-APK ששחררו צוות ה-XDA.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.