גוגל (Google) הוסיפה אפליקציה נוספת לליין הרחב שלה, כשהפעם מדובר ב-Street View, פונקציה שקיימת באופן אינטגרלי בשירות המפות וזוכה כעת לאפליקציה נפרדת.

האפליקציה החדשה מספקת את אותה שימושיות כפי שהכרנו עד כה – ניתן לסייר ברחובות העולם ולהכיר מקומות שמעולם לא היינו, ולהרגיש, כמעט, את חווית המקום בתצוגה של 360 מעלות. ניתן לקפוץ ממקום למקום בקלות, לבצע חיפוש מהיר וגם להעלות תמונות 360 מעלות (Photo Spheres) משלנו ולחלוק אותן עם העולם.

ניתן לצלם תמונות שכאלה דרך יישום ה-Google Camera באנדרואיד או Photo Sphere ב-iOS, אולם האחרונה לא תהיה זמינה יותר ותוחלף באפליקציה החדשה שהושקה.

ניתן להוריד את Street View ישירות מחנויות האפליקציות עבור אנדרואיד או iOS.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • manhal shinnawi

    האם האפלקציה זמינה בישראל אני לא מצליח להוריד

  • יובל

    אז מה? עדיף לקבל את כל השירותים באפליקציה אחת בלי אפשרות בחירה? תפסיקו להתלונן על כל דבר קטן. לא בא לך, אל תוריד!

  • Roy

    למה כל הזמן לפצל שירותים? זה סתם מעמיס במספר האפליקציות שעל המכשיר. כמו בפייסבוק פיצלו את הצ'אט כמו בM7 שלי פיצלו את העורך תמונות מהאפליקציה של הגלריה. אם המגמה הזו תמשיך, בסוף נמא את עצמינו אם אותם שירותים רק עם מספר אפליקציות כפול מה יאט את המכשיר וישתה את הסוללה. חבל.