האפשרויות הרבות שמציע פרויקט טנגו של גוגל מתחילות להתממש: חברת האופנה גאפ (Gap) הכריזה על אפליקציה חדשה המאפשרת "למדוד" כל בגד של החברה, בכל מידה ובכל צבע – ובזכות היכולות המרשימות של פרויקט טנגו גם לבחון אותו מכל זווית שרוצים.

המשתמשים באפליקציה, שתהיה זמינה בקרוב ב-Google Play, יוכלו לעצב לעצמם בובת מדידה אישית בהתאם למאפיינים השונים של כל אחד ואחד מהמשתמשים, כדי לזכות בהדמיה מדויקת ככל האפשר של איך הבגד ייראה עליהם.

מכשירים שכבר תומכים בטנגו של גוגל (Google) הם Lenovo Phab 2 Pro ו-Zenfone AR של אסוס (Asus) עליו הכריזו אסוס וגוגל ב-CES 2017, במסיבת עיתונאים משותפת שבה הוצגה גם האפליקציה של רשת הבגדים האמריקאית. באופן טבעי, היישומון מבטיח גם רכישה אונליין ברגע שמוצאים פריט מתאים.

אפליקציה דומה היא Wayfair המתמקדת ברכישת רהיטים ומבצעת הדמיה בבית של מוצרים שונים. באופן כללי עושה רושם שהפוטנציאל של המציאות הרבודה מתחיל להתממש לא רק במשחקים, אלא גם ככלי המשפר את חווית הרכישה ברשת בחנויות המקוונות.

וידאו: כך "תמדדו" בגדים דרך האפליקציה

 • nirmitlamed

  רעיון לא רע בכלל. מקווה שחברות אופנה יאמצו את האפליקציה.

  • ג'קי

   לא תהיה להם ברירה, כשגוגל נכנסת לתחום מסויים סבירות גבוהה מאוד שהעולם כולו יאמץ

   • CoolR2

    למה רק בגלל שזאת גוגל?

    ולנושא, נשמעת אפליקציה ממש אדירה!! זה הולך להיות כנראה העתיד מדידות הבגדים!! למרות שתמיד כדאי גם לנסות את זה עליך – לראות איך זה מרגיש וכו' (לא רק מבחינת סוג הבד אלא איך זה יושב עליך בכללי)..

    בוא נגיד שהאפליקציה לא תפתור לך הכל – אך את חלקם כנראה כן..