כרום בטא Chrome Beta Dev Canary logo

לחובבי העדכונים, מציעה גוגל ערוץ בטא עבור דפדפן הכרום במערכת האנדרואיד 4.0 ומעלה. בדומה לגרסה השולחנית, Chrome Beta לאנדרואיד מציע למשתמש לבחון את החידושים והעדכונים האחרונים לדפדפן הכרום לפני שאלו יגיעו לאפליקציה הרשמית והיציבה.

גרסה זו מיועד בעיקר למי שמוכן להיות בין הנסיינים הראשונים לשינויים בדפדפן, אולם מצד שני זה אומר כי אתם גם חשופים לבאגים שונים כמו כן בעיות יציבות וקריסות מרובות של הדפדפן מבלי אפשרות לעשות הרבה, אבל כן לתרום לגוגל בנושא ולהודיע לה על הבאגים.

בין השינויים שניתן למצוא בגרסת הבטא שהושקה עבור דפדפן הכרום 25 הם שיפור ב-HTML והאצה בביצועי Java Script וכן באגים שונים, אולם בגרסה זו גם ישנם בעיות ביצועים בחלק ממכשירי הגלקסי נקסוס והנקסוס אס, וכן הטקסט אינו מוצג כראוי במספר אתרים ולא ניתן לערוך מועדפים.

ניתן לקרוא את רשימות השינויים המלאה בבלוג החברה, ולהוריד את דפדפן הכרום בטא ישירות מחנות הגוגל פליי.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • מסע בזמן

  יצא למרקט לפני חצי שנה.
  כבר לא בטא…

  • מושון

   תקרא ותחשוב לפני שאתה מגיב.
   תקרא את הפסקה הראשונה בכתבה שוב!

   • מסע בזמן

    הכל בסדר מושון..?
    אולי יצא למרקט הישראלי עכשיו אבל קיים לאנדרואיד בגרסה 4 ומעלה כבר יותר מחצי שנה…
    תהיה מעודכן לפני שאתה מגיב, שלא לדבר על TGSpot…

    • נאור

     לא סתם הוא הפנה אותך לפסקה הראשונה…
     הכרום הרגיל קיים כבר הרבה זמן, הוא היה בבטא והוא יצא מבטא לפני חצי שנה.
     עכשיו יוצא עוד כרום, כרום בטא שאליו יעלו את עדכונים ניסיוניים ואחרי שגוגל יקבלו פידבק מהמשתמשים איך הגרסה הם יתקנו אותה ויעדכנו את הגרסה הרגיל.

 • אלעד

  תודה, מוריד לנקסוס 4 שלי 🙂

  • אני

   מציע לך לשים את דפדפן הסטוק הרגיל שהם מספקים, בaosp, הוא הרבה יותר טוב מהכרום. על היום הראשון שקיבלתי את הנקסוס 4 החלפתי לזה. באמת שלא מבין למה הם עשו שהפלא יבוא איתו כברירת מחדל