לחובבי העדכונים, מציעה גוגל ערוץ בטא עבור דפדפן הכרום במערכת האנדרואיד 4.0 ומעלה. בדומה לגרסה השולחנית, Chrome Beta לאנדרואיד מציע למשתמש לבחון את החידושים והעדכונים האחרונים לדפדפן הכרום לפני שאלו יגיעו לאפליקציה הרשמית והיציבה.

גרסה זו מיועד בעיקר למי שמוכן להיות בין הנסיינים הראשונים לשינויים בדפדפן, אולם מצד שני זה אומר כי אתם גם חשופים לבאגים שונים כמו כן בעיות יציבות וקריסות מרובות של הדפדפן מבלי אפשרות לעשות הרבה, אבל כן לתרום לגוגל בנושא ולהודיע לה על הבאגים.

בין השינויים שניתן למצוא בגרסת הבטא שהושקה עבור דפדפן הכרום 25 הם שיפור ב-HTML והאצה בביצועי Java Script וכן באגים שונים, אולם בגרסה זו גם ישנם בעיות ביצועים בחלק ממכשירי הגלקסי נקסוס והנקסוס אס, וכן הטקסט אינו מוצג כראוי במספר אתרים ולא ניתן לערוך מועדפים.

ניתן לקרוא את רשימות השינויים המלאה בבלוג החברה, ולהוריד את דפדפן הכרום בטא ישירות מחנות הגוגל פליי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.