גוגל הודיעה כי הניסוי שערכה בקשר ל-Google Spaces הסתיים בכישלון ושהיא החליטה לבטל את הפרויקט, ולהסיר את את האפליקציות שקשורות אליו.

החל מה-17 באפריל האפליקציה כבר לא תהיה זמינה ב-Google Play ולא ב-AppStore, כך הודיעה החברה בפוסט ב-+Google. "החלטנו לקחת את מה שלמדנו עם Spaces וליישם אותו במוצרים הקיימים האחרים שלנו", נכתב, כשהיא ככל הנראה מתכוונת לאפליקציה Allo.

Spaces כאמור היה להיות שירות המאפשר ליצור קבוצות עבודה למספר משתמשים לצורך דיון על נושא מסוים, בהן הם יכולים לשתף תכנים שונים כמו קישורים, סרטונים ותמונות, להגיב אחד לשני וליצור שיחות סביב אותו תוכן בממשק של שיחה קבוצתית. מה שהיה אמור להבדיל את האפליקציה מאחרות כמו Whatsapp או Facebook Messenger הוא כי ניתן לשתף תוכן ישירות לקבוצה דרך הטלפון מבלי לעזוב את האפליקציה שבה נמצאים באותו רגע. את זה כבר ניתן לעשות עם Google Assistant.

האפליקציה בכל אופן תמשיך לפעול במצב מצומצמם של 'מצב קריאה בלבד' בשבועות הקרובים, זאת עד השבתתה לעד.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • גוגל זה ענק מיושן שאין לו כיוון מוגדר והיא חסרת יצירתיות ולמעשה הסיבה שהיא עדיין בחיינו היא בגלל שהיא יושבת על נדל"ן אינטרנטי חשוב כמו מנוע חיפוש, דפדפן ומערכת הפעלה. המוצרים שלה מבוזרים מאד, לוקים בשטחיות. מצד שני האופציה האלטרנטיבית היא מיקרוסופט, ענק מיושן ועקום עוד יותר. פייסבוק עושה עבודה טובה, אבל הולכת ומתמסחרת.

 • לא שונה ממה שהיה עם Google Wave שבהחלט חידשה המון אבל הקדימה את זמנה.
  גוגל צריכה להתרכז באפ אחת מאשר להוציא אפליקציית מסרים בחלקים.

  אבל כיף לעקוב אחרי גוגל 🙂

  Gtalk
  Hangout
  Due
  Allo

  Buzz
  Google Plus

  GmailWaveInbox