רגע לפני שגוגל (Google) משחררת את עדכון גירסת מערכת ההפעלה למחשוב הלביש שלה, Android Wear 2.0, היא מודיעה כבר עכשיו כי אחת היכולות של המערכת לא תמשיך איתה הלאה. מדובר בשירות Together שהושק לפני כשנה בלבד, ונחשב לסוג של מתחרה ל-Digital Touch של אפל (Apple).

מדובר למעשה בטפט שעון מיוחד, פנים תרצו, באמצעותו שני משתמשים יכולים לקשר את השעונים שלהם זה לזה ולתקשר באופן ישיר. המשתמשים יכולים לשלוח זה לזה אמוג'י, תמונות, ציורים ומיקום, וכל זאת מבלי להשתמש באפליקציות ייעודיות. אפל הציגה את היכולת הזו לראשונה כשהשיקה את ה-Apple Watch לפני כשנה וארבעה חודשים, אבל גם היא, בגירסת מערכת ההפעלה החדשה שלה watchOS 3, העלימה אותו מהשטח.

גוגל הודיעה למשתמשיה באמצעות אפליקציית Android Wear כי השירות יפעל עד ה-30 בספטמבר, וזאת משום שב-Android Wear 2.0 היא תטמיע את המאפיינים של Together במקום לרכז אותם בטפט ייעודי, וכי משתמשים יוכלו בנוסף גם לשלוח אחד לשני הודעות, תגובות חכמות או אפילו הודעות בכתב יד.

יחד עם זאת, לא כל מכשירי המחשוב הלביש של גוגל יקבלו את עדכון 2.0, מה שאומר ששעוני הדור הראשון של Android Wear לא יוכלו לשדרג.