בין אם אתם מתעדכנים על-ידי חיפוש המילה "מזג אוויר" או שימוש גוגל נאו (Google Now), עתה גוגל מכריזה על שדרוג אופן התצוגה של נתוני מזג האוויר השונים המוצגים הן במנוע החיפוש והן ביישום העזר האישי.

בפרסום בבלוג החברה Inside Search ניתן לראות כי המראה הפך לידידותי הרבה יותר, במקום הצגה של נתונים בתוך כרטיסייה לבנה וסטרילית, גוגל החליטה להכניס קצת צבע – נתוני מזג האוויר מוצגים על גבי כרטיסייה עם רקע המייצג את מצב השמיים ובעת הרחבה של הנתונים מופיעה דמות חדשות – צפרדע חיננית המוצגת על-גבי מגוון רקעים בהתאם למזג האוויר.

מעתה גם ניתן לשמור מיקומים מועדפים על-ידי לחיצה על כפתור ה'הוסף' (Add), לצפות בנתוני מזג האוויר לעשרת הימים הקרובים ולהציג נתונים נוספים כמו: מצב השמיים, מדד קרינת ה-UV, מדד זיהום האוויר, זמני זריחה-שקיעה, נתונים על תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו סופת שלגים ועוד. אל תדאגו אם אתם לא רואים את הצפרדע החביבה כבר עכשיו – השדרוג נפרס באופן מדורג והוא יגיע בקרוב אל הדפדפן או מכשיר האנדרואיד הקרוב אליכם.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.