גוגל (Google) מצאה עוד דרך להכניס כמה דולרים טובים לכיס שלה. החברה הודיעה שהיא מתחילה לשווק רצועות לשעונים שמבוססים על Android Wear, מערכת ההפעלה שלה לשוק השעונים החכמים. היא מציעה מבחר רחב מאוד של רצועות שמיוצרות מסיליקון – מילה יפה יותר לפלסטיק – או מעור, ובמבחר גדול מאוד של צבעים.

הרצועות מתאימות למגוון הרוחב של הרצועות השונות שמחוברות כיום לשעוני ה-Android Wear, כלומר 16, 18, 20 ו-22 מ"מ – מבחינת רוחב הרצועה. אורך הרצועות משתנה בהתאם בין 110 ל-114 מ"מ, ומשקלן כ-17 גרם.

הרעיון הוא שכל הרצועות משתמשות באותו מנגנון פתיחה/סגירה חיבור אל השעונים השונים, ומדובר במנגנון לחיצה פשוט למדי. למעשה להוציא כמה שעונים – הדור הראשון של ה-Moto 360 ודגם ה-Sport שלו, ה-Smartwatch 3 של סוני (Sony) והמהדורה השנייה של ה-Watch Urbane של LG – הרצועות אמורות להתאים לכל שעון שמבוסס על מערכת ההפעלה של גוגל.

המחירים הם 49.99 דולרים לרצועות הסיליקון ו-59.99 דולרים לרצועות העור. הן כבר זמינות ב-Google Store בארצות הברית. אם אתם רוצים לראות מה מתאים לשעון שלכם, ולמצוא מידע נוסף, בקרו כאן.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • דן

  סתם יקר, אגב יש הרבה רצועות עם מנגנון פתיחה נוח, מי שמכיר את השעונים של MVMT, יש להם מנגנון פשוט יותר ונוח לשימוש ויכול להתאים גם לשעונים שהם לא של החברה והמחיר הוא בערך חצי.
  גם ככה צריך להחליף רצועות פעם בכמה זמן נגיד 3-4 בשנה למי שמקפיד, לשלם כל פעם סכום זעום שכזה?

 • arnon

  רצועת העור היא מעור חזיר?
  כי זו חזירות לגבות מחיר כזה על שתי חתיכות עור שבסין יעלו דולר….

 • pizzaboy

  נחמד

 • RuR

  מגניב