גוגל החלה לשלוח הזמנות לאירוע מיוחד ב-24 ליולי ומבטיחה “ארוחת בוקר עם סונדאר פיצ’אי”, שכזכור הוא סגן נשיא בכיר בגוגל האחראי על דפדפן הכרום ומערכת האנדרואיד.

האירוע יתקיים בשבוע הבא, ביום רביעי בשעה 9 בבוקר שעון מקומי, ועל פי הערכות האירוע יתמקד בעיקר בכל הקשור למערכת האנדרואיד. ומה יש לגוגל לספר לנו? לא מעט. החל מפרטים על גרסת האנדרואיד 4.3 שעדיין לא הוכרזה (אבל כבר כמעט ידועה לכל) עם החידושים האחרונים כמו תמיכה ב-Bluetooth low energy, ממשק חדש למצלמה וליטושים נוספים. יש גם את השמועות על מכשיר ה-Moto X שכבר כבש את הרשת עם הדיווחים על כך שהוא יאפשר שליטה קולית גם כאשר המסך כבוי והיכולת של המשתמש להתאים אותו לעצמו, גם ה-Nexus 7 בגרסה משודרגת שצפוי להגיע בקרוב ואולי גם נשמע על עוד מכשירי גוגל פתוחים כמו ה-One וה-Galaxy S4.

בינתיים חרושת השמועות לא פוסקת וכנראה לא תעצור עד שאולי גוגל תחשוף נתונים חדשים באירוע הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.