גוגל החלה היום את אירוע “בוקר עם גוגל פלוס” על אחד השינויים הגדולים בשירות ה-Hangouts. גוגל אמנם לא דיברה מילה על ה-Nexus 5 או ה-KitKat, גרסת האנדרואיד הבאה, אך אט אט אנו עדים לשינויים שהיא מבצעת באפליקציות שלה והשינוי היום הוא משמעותי ביותר.

שירות הצ’אטים המיידי שלה זוכה לשדרוג משמעותי ביחס שלו במכשירי הסמארטפון מבוססי אנדרואיד והוא ישלב גם הודעות SMS, כך שהוא יחליף את אפליקציית ההודעות המקורית שבמכשיר. שילוב שכזה, יאפשר למשתמש לצ’וטט ולהתכתב ב-SMS ווידאו צ’אט כחלק אינטגרלי מבלי צורך לעבור אפליקציות.

בנוסף, ניתן יהיה לבצע שיתוף מהיר של מיקומנו בלחיצת כפתור וכן נוספה תמיכה בתמונת GIF. גם Hangout on Air, שירות הברודקאסט של גוגל שודרג ומאפשר שיחות וידאו באיכות HD לכל המשתמשים על מסך מלא, בין אם זה בסמארטפון או דרך המחשב.

גוגל עדיין לא מסרה מתי האפליקציה החדשה תחל להגיע למכשירים התומכים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.