אם חמקה לכם ההזדמנות לרכוש זוג של משקפי גוגל בחודש שעבר במכירה שהייתה ליום אחד, כעת גוגל הודיעה כי היא פותחת את המכירה ומאפשרת לכל תושבי ארה”ב לרכוש לעצמם זוג משקפיים ללא הגבלה.

בעמוד המכירה מציעה גוגל למשתמשים לרכוש את ה-Google Glass Explorer, בודקי האקספלורר אשר יצטרפו לתוכנית ויכולו לבדוק בעצמם את המשקפיים החכמים, אולם עדיין המחיר לא השתנה ועומד על 1500 דולרים לזוג.

עדיין “בטא”
יש לשים לב כי למרות שגוגל פתחה את המכירה, היא עדיין מכנה את המוצר כ”בטא” וכי הוא אינו מוצר המיועד לכלל המשתמשים, זו אולי הסיבה מדוע מחירו גבוה מאוד ביחס לעלות יצורו. גוגל ממשיכה בעדכונים שוטפים ומעדכנת על בסיס קבוע הן את האפליקציה לאנדרואיד והן את המשקפיים, ורק אמש (ג’) היא החלה בהפצת עדכון לגרסה XE 17.1 אשר מוסיף יכולת להציג ולנווט באמצעות המשקפיים למקומות עניין שבחרנו במכשיר הנייד כך שניתן ללכת ברחובות העיר ולהשתמש במפה ללא צורך בלאחוז בנייד.

הערכות כי גוגל תשיק גרסה לכלל הציבור בשלהי 2015, אז גם מחירה צפוי לרדת בצורה ניכרת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.