אנחנו אוהבים עובדים מגוגל שמגלים לנו, בלי (או עם) כוונה, פרטים מקדימים על חדשות עתידיות. כזה הוא Manu Cornet אשר חשף בחשבון הגוגל פלוס שלו תמונה, המציגה את האבולוציה של האנדרואיד כמעין מחווה לאבולוציה של האדם. בתמונה נראית דמות האנדרואיד המוכרת האוחזת בקינוח שונה בהתאם לגרסה, ומתוך 9 דמויות שונות האחרונה היא מה שתפסה את תשומת ליבנו.

כך נראה כי העובד אישר למעשה שלאחר גרסת הסוכריות גומי (Jelly Bean), תגיע גרסת הפאי לימון (Key Lime Pie), כפי שדיווחנו לא פעם בעבר. למרות שהיינו בטוחים שהנקסוס 4 המגיע עם גרסה 4.2, גוגל לא שינתה את שמה ונשארה Jelly Bean, מה שאולי מעיד על כך שהקפיצה הבאה תהיה גדולה יותר.

השאלה שנותרה היא מה יהיה מספר הגרסה הבאה. האם זה אנדרואיד 4.3? או אולי 5.0? ומתי נראה אותה מגיעה למכשירים? אתם מוזמנים לתת את הניחוש שלכם בתגובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.