אם אתם חשים מעט “צפופים” בנפח האחסון שגוגל מספקת לכם בחינם, אז יש לה בשורה משמחת עבורכם. גוגל הכריזה כי היא מאחדת את נפח האחסון של שלושת השירותים שלה – Gmail, Drive ו-Google+ Photos ותספק נפח של 15 ג’יגה לכל השירותים הללו יחד. כך אם אתם לא מנצלים את 10 הג’יגה שבחשבון ה-Gmail שלכם, תוכלו לנצלו ב-Drive לאחסון קבצים או בפלוס לאחסון תמונות ולהפיך.

“עם שטח האחסון המשולב החדש, אתה לא צריך לדאוג יותר לגבי מה אתה מאחסן והיכן. לדוגמה, אולי אתה משתמש כבד ב-Gmail אבל משתמש קל בתמונות, או אולי אתה נתקל במגבלת אחסון בכונן ה-Drive שלך אבל אתה משתמש רק ב-2 ג’יגה ב-Gmail. עכשיו זה לא משנה, כי אתה יכול להתשתמש באחסון שלך כמו שאתה רוצה.” נאמר בבלוג של גוגל.

צעד זה אגב גם אומר כי השדרוג בנפח האחסון ל-Gmail אינו מוגבל רק ל-25 ג’יגה, כך שתמורת $2.49 לחודש ניתן לשדרג את כלל השירותים ל-25 ג’יגה, $4.99 ל-100 ג’יגה ו-$9.99 ל-200 ג’יגה.

השינוי יתרחש בהדרגה ויגיע אט אט לכלל המשתמשים. נצלו את הנפח המאוחד בחכמה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.