גוגל (Google) עומדת לסגור בסוף החודש עוד שירות. עם זאת, הפעם לא מדובר בשירות של ממש, אלא בחלק שאמור היה להיות מהותי בגוגל פלוס (+Google) אבל נכשל: המשחקייה שלו.

אם תרצו מדובר בעוד סימן מובהק לחוסר ההצלחה של הרשת החברתית של גוגל, במיוחד אם משווים אותה לניסיון שלה להתמודד עם פייסבוק (Facebook).

בעוד שבפייסבוק המשחקים מהווים חלק מהותי מאוד בשימוש היום יומי של המשתמשים בשירות, ובכל יום כמעט מצטרפים משחקים חדשים לרשימה הענקית שמוצעת לשחקנים – בעיקר חובבי המשחקים הקז'ואליים – בגוגל פלוס המשחקים לא ממש תפסו משתמשים, למרות שכבר מתחילת הדרך שיתפו החברות הגדולות פעולה והמירו משחקים מוצלחים מפייסבוק גם לרשת החברתית של גוגל.

אז מה יעשו אלו שרוצים להמשיך לשחק במשחקים שהוצעו בגוגל פלוס? את רובם הם יוכלו למצוא בפייסבוק, ואם לא, לפי העצה של גוגל עצמה, הם צריכים לפנות לחברות כדי לברר באיזו פלטפורמות מוצעים המשחקים. ומה עם אלו שקנו קרדיטים לשימוש במשחקים? התשובה של גוגל זהה, "פנו למפתחים", והיא אפילו מספקת קישורים לכל החברות שיש להם משחקים כעת בגוגל בדף מיוחד.

ואם אתם מרגישים שאתם חייבים סביבת גוגל טהורה כדי לשחק, פשוט פתחו את דפדפן הכרום, וגשו לקטגוריית המשחקים בחנות של Chrome.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • מורן

  מה יהיה עם כל סגירות השירותים האלה של גוגל? לא נראה שהם מגלים רחמים עבור השירותים שלהם.

 • mordahan010

  לדעתי זה סימן לחוסר ההצלחה של גוגל+ …… שעדיין מדשדשת מול הרשתות החברתיות הגדולות פיסבוק וטוויטר ואני כמחזיק מכשיר שכולו על טהרת הגוגל וכמעריץ של ענקית תוכנה זו לא יכול להסתיר את אכזבתי מ )אפשר לקרא לזה סטארט אפ(הרשת החברתית הזו שלמרות ההטמעה העמוקה שלה בכל מכשירי האנדרואיד לא מצליחה להתרומם .בזבוז משאבים נוראי !!

  • mordahan010

   אגב לכל הטענים לעיל על מספר המשתמשים הגדול זה לא משקף את ההצלחה של גוגל+ מכיוון שהיא מוטמעת בכל מכשירי האנדרואיד ובכרום למרות זו אחוז שביעות הרצון נמוכה ביותר מבין כל הרשתות ק"ו בזמן השהייה של משתמשים נתון זה פורסם בסקרים מקצועיים ולא תלויים

 • JamesCrow

  נתחיל בכך שהכתבה באמת באיחור —-.
  רוב משתמשי הפלוס אינם ילדים אשר ברוב הזמן משחקים ברשת (דבר שגם קורה בפייסבוק בסופו של דבר)
  עוד בכנס של גוגל היה ידוע שהשירות נסגר לטובת שירות משחקים חדשים באנדרואיד אשר יהיה מקושר לפלוס ואמור לעבוד בתור מערכת הישגים ושיתוף.
  *אחרי הכל רוב האנשים שמשחקים במשחקי קזואל, משחקים בסמארטפון.

  וכעת למה שנאמר פה, בכתבה אין שום מילה טובה על הפלוס אלא סתם כתבת השמצה לפי דעתי וחבל.
  ולומר שגוגל פלוס לא הצליח זה לא נכון כי השירות עלה ברשימת המשתמשים בקצב מהיר יותר משאר הרשתות.
  *להבדיל מהבאזז (שהיה כמו טוויטר) ולא הצליח.

 • יוסיHD

  רשת מעולה
  חבל מאד שלא יהיו עוד משחקים שם
  זה בטוח יוריד את גוגל פלוס…

 • דודו

  לא הולך לגוגל מול פייסבוק… הם מנסים כבר הרבה שנים. שירימו ידיים ודט'ס אול….

  • משתמש אנונימי…

   יש לא מעט משתמשים בגוגל פלוס, שונאי פייסבוק וחושבים שאין חיים בלי גוגל פלוס,כמוני. אם רק היית יודע כמה משתמשים פעילים יש, כמה דפים ופוסטים יש ובטח כמה חוויות יש, אז לא היית כותב שהם ירימו ידיים.

  • mr google

   גוגל + זאת רשת מעולה ,יש לי חשבון בה והיא ממש כמו פייסבוק
   ואפילו יותר נוחה והיא מחוברת לחשבונות גוגל האחרים – היא יותר חדשנית מפייסבוק
   כי היא יותר מסונכרנת ונוחה ,
   גם פייסבוק זה טוב ונוח אבל גוגל פלוס כי אותו דבר ,
   גוגל ופייסבוק זאת אותה רמה .

 • תאי ברן

  Google+ Games נסגר כי גוגל השיקה פלטפורמת משחקים חדשה לאנדרואיד …

 • הדרך שלהם להרים את גוגל פלוס לדעתי זה לשלב את ה:כפתור ההתרעות לגוגל פלוס מובנה בכרום.