באופן מפתיע, חווית השימוש של דפדפן האנדרואיד ב-iOS אינה זהה לזו הקיימת על מערכת האנדרואיד. התחרות מול דפדפן הספארי היא ללא ספק קשה, במיוחד לאור המגבלות הרבות שאפל מכתיבה וכמובן בשל הבדלים בביצועי הדפדפן. גוגל מנסה לסגור את הפערים עם השקת גרסאות מרובות לדפדפן, וכעת שחררה עדכון נוסף.

בעדכון החדש מוסיפה גוגל אפשרות לסנכרון ההשלמה האוטומטית בין מכשירים ניידים ברשת אל גרסת המחשב השולחני, וכן מאפשר סנכרון סיסמאות בכניסה לאתרי אינטרנט, זאת לאחר שהמשתמש יכנס לחשבון הגוגל שלו דרך הדפדפן. אפשרות זו קיימת כבר כמעט שנה למכשירי האנדרואיד, אולם רק עכשיו היא מגיעה למכשירי ה-iOS.

בעדכון למכשירי האנדרואיד, ההשלמה האוטומטית בטפסים היא מעתה מהירה יותר וכן היא מאפשרת תמיכה בהשלמת טפסים בשימוש Google Wallet לביצוע רכישות בזריזות.

להורדה: iOS | Android

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.