כחודש לאחר גרסת הבטא של דפדפן הכרום ב-64 ביט, משיקה היום גוגל את הדפדפן בערוץ השחרורים הרשמי. הגרסה מספר 37 במספר של דפדפן הכרום מותאמת למחשבים אשר פועלים עם מערכת ההפעלה Windows 7/8בגרסת 64–ביט (בלבד) או בגרסת ה-32-ביט, ולדברי גוגל, גרסה זו של הכרום מהירה יותר, מאובטחת יותר ויציבה מאשר גרסת ה-32–ביט.

מעבר לגרסה זו מבטיח לנצל את מעבדי ה-64–ביט שבמחשבים האישיים ולייעל את השימוש בזיכרון. רוב המעבדים כיום תומכים בארכיטקטורת 64 ביט ומשתמשים אשר מעוניינים לנצל יותר מ-4GB של זיכרון (במגבלת מערכת הפעלה 32 ביט) גם ככה עובדים עם מערכות 64 ביט, כך שהתאימות של הדפדפן החדש תהיה מיטבית ותוכל לנצל את כל משאבי המעבד ומערכת ההפעלה. לדברי החברה מדובר אף בשיפור של 15 אחוזים בקידוד וידאו באתר YouTube.

עוד שינויים בגרסה 37 נמצא מנוע הצגת טקסט משופר, ה-DirectWrite אשר הוצג לראשונה עוד ב-Windows Vista והוטמע סוף סוף גם בדפדפן ויציג את הגופן בצורה משופרת וחדה יותר, במיוחד במסכים בעלי רזולוציה גבוהה. גם מנהל הסיסמאות שודרג וזכה לעיצוב מחדש לצד חלון שיוצג לאחר הקשת סיסמה באתר מסוים וישאל האם לשמור את הסיסמה וכן נסגרו למעלה מ-50 פירצות אבטחה שזיכו את המוצאים ב-43,000 דולרים סה"כ.

כדי לעבור לגרסת ה-64–ביט יש להוריד מאתר גוגל את הגרסה החדשה ולהתקינה בנפרד, שכן עדכון גרסת ה-32–ביט לא תשדרג את הדפדפן לגרסה 64–ביט והיא מופצת בנפרד. לאחר ההתקנה יש להתחבר עם חשבון הגוגל האישי, פעולה אשר תסנכרן את התוספים וההגדרות האישיות לדפדפן החדש.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • אני חוזר לפיירפוקס בגלל העדכון הזה

  זמין להורדה הדפדפן שיהרוס לכם את הרזולוציה של הדפדפן

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אי אפשר להוריד, רשום שזה נכשל ויש שגיאת שרת

 • יוגב

  הסרתי את הכרום הישן, התקנתי את החדש, הגרסא כעת היא 37.0.2062.94 m ובמנהל המשימות עדיין רשום שGOOGLE CHROME פועל ב32 סיביות. זה אומר שעדיין הכרום לא התעדכן לתמיכה ב64 ביט?

 • ami

  באטלפילד לא עובד על זה. נחכה שיתקנו את הבעיה בea

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  האם גרסה זו של כרום תעבוד במקביל לקודמת או תחליף אותה לאחר התקנתה על המחשב?

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   היא מחליפה את הקודמת

  • מחליפה, התקנתי כרגע זה מרגיש הרבה יותר מהיר .
   אגב לא צריך להכניס חשבון מחדש אם מותקן 32 ביט נעשה שדרוג ל 64 ביט