בבלוג הרשמי של הדפדפן כרום, הוכרזה היום אפשרות חדשה אשר תתווסף לגרסה 16 של הדפדפן: להתחבר לדפדפן באמצעות מספר משתמשים. כידוע, ניתן לחבר את דפדפן הכרום עם חשבון הגוגל שברשותכם ובכך לסנכרן את הסימניות, היישומונים וההגדרות של הדפדפן במספר רב של מחשבים וכעת מאפשרת התוספת החדשה לחבר את הדפדפן עם יותר מחשבון משתמש אחד.

המשתמשים אשר לא נוהגים לפתוח חשבון משתמש במערכת-ההפעלה עבור כל משתמש במחשב, בין אם מדובר בבן-משפחה או שותף לדירה האפשרות החדשה מספקת בפתרון ביניים, שכן כעת מספר משתמשים יכולים להשתמש בדפדפן מבלי לדאוג כי הסימניות, האפליקציות וההגדרות האישיות יתערבבו או ימחקו על ידי המשתמשים האחרים. כעת תחת כפתור מפתח-הברגים תופיע האפשרות "מחובר כ-…", אם בוצע בעבר קישור בין כרום לחשבון הגוגל, או "היכנס לכרום" במידה ולא. לאחר מכן במסך האפשרויות תחת קטגוריית המשתמשים יופיע פקד חדש בשם "הוסף משתמש חדש" אשר לחיצה עליו תוסיף משתמש נוסף אל הדפדפן.

לאחר הוספת משתמש נוסף תופיע לצד הלשוניות צלמית המייצגת את המשתמש המחובר כרגע, בלחיצה עליה ניתן בקלות לעבור בין המשתמשים השונים, מבלי להקליד סיסמא. יש לציין כי בבלוג מודעים לעובדה כי המעבר בין משתמשים מתבצע ללא סיסמא וזאת משום שהם מייעדים את האפשרות החדשה עבור משתמשים אשר מלכתחילה חולקים מחשב ומשתמשים בחשבון-משתמש יחיד של מערכת ההפעלה. בבלוג אף מייעצים למשתמשים אשר חרדים לפרטיותם לא להשתמש באפשרות החדשה אלא לפתוח חשבון משתמש נפרד במערכת ההפעלה וכך לשמור על המידע האישי. האפשרות החדשה זימנה כבר עכשיו בגרסת כרום 16 בטא אשר ניתנת להורדה מכאן.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.