גוגל משחררת עדכון סופי (Stable) לדפדפן הכרום שלה לגרסה 15 (או 15.0.874.102 אם אתם מתעקשים)  שכפי שהתרגלנו מגרסאות קודמות, הוא אינו מביא שינויים מרחיקי לכת ובעיקר מתמקד בגרסה זו בתיקוני אבטחה ובאגים (והיינו רוצים לומר שוב – HTML 5).

תוספת קטנה אך נחמדה שמגיעה בגרסה זו היא בפתיחת לשונית חדשה, מה שעד היום הציג לנו את האפליקציות והאתרים שביקרנו בהם לאחרונה, עבר עיצוב מחדש בידי גוגל וכעת ישנה הפרדה בין האתרים האחרונים לאפליקציות (בתמונה). בתחתית הדף ישנם זוג כפתורים שמאפשרים לנו לעבור בין המצבים ועם השימוש הגדל באפליקציות, גוגל מאפשרת ניהול נוח יותר של היישומים המותקנים בדפדפן, כך בלשונית החדשה וניתן לסדר, להוסיף ולהסיר אפליקציות ואתרים מהרשימה כרצוננו על ידי גרירה לפינה התחתונה.

גרסה זו, כמו שאר הגרסאות מותאמת למערכת ההפעלה Windows, Linux ו-Mac OS וניתן להוריד דרך האתר הרשמי או במידה ואתם גולשים דרך הדפדפן תוכלו להוריד על ידי כניסה לתפריט ההגדרות –> אודות. צפו בוידאו בהמשך המציג את החידוש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.