גוגל ככל הנראה בוחנת ממשק חדש לשירותי הרשת של החברה. תמונות חדשות של שירות הדואר החינמי של החברה Gmail חושפות ממשק צבעוני, מודרני וממוקד תוכן שעשוי יום אחד להגיע גם אל כלל המשתמשים.

התמונות המוצגות הועלו על ידי האתר Geek והן מראות צילומי-מסך של מה שעשוי להיות הממשק החדש של שירות הדוא"ל של גוגל (Google). לפי תמונות אלו נראה נראה כי החברה שמה דגש על תוכן והודעות הדוא"ל עצמן מקבלות בעקבות כך דגש. אלמנטים שעשויים להסיח את הדעת כמו רשימת הקטגוריות והתגיות עברו אל ה'מושב האחורי', והם מוסתרים מאחורי תפריט צידי בדומה לזה שניתן למצוא ביישומי האנדרואיד של החברה. בצידו הימני של המסך ניתן לראות כפתור 'חבר הודעה' גדול שמעליו כפתור 'הזכר לי', כנראה מדובר באפשרות לשייך תזכורת להודעת דוא"ל.

בתוך התפריט הצדדי ניתן לראות כי גוגל הוסיפה קטגוריות נוספות ומעתה היא תקבץ באופן אוטומטי הודעות דוא"ל הקשורות לנסיעות, קניות, פיננסים, עדכונים חברתיים, עדכונים, הודעות מפורומים והדעות בנושא קידום מכירות. בצידו הימני העליון של המסך ניתן להבחין בסמליל של שירות ההודעות Hangouts שבלחיצה עליו מציג את רשימת החברים ומאפשר לשלוח להם הודעה מידית.

נראה כי הממשק החדש ניחן באותה שפה עיצובית שטוחה כמו ממשק האנדרואיד החדש שכבר עלה לרשת כך שאין זה מפתיע שהחברה מעוניינת שלכל השירותים שלה יהיה אותו אופן פעולה, אך עדיין חשוב לזכור כי לעיתים חברות בוחנות עיצובים וממשקים חדש אך אלו לא זוכים לעזוב את רצפת הפיתוח.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.