בגוגל מנסים להתמודד עם התדמית שנוצרת ל-Google Glass, המשקפיים בעלות הפוטנציאל להפרת פרטיות של עוברי אורח המאפשרות לצלם בכל זמן ללא ידיעתו של הצד השני. היא כבר חסמה אפליקציה שאפשרה לזהות פרצופים ואנשים על בסיס תווי פנים או פרטי לבוש והוסרה ואף גם אפליקציה בעלת אופן מיני, וקשה עוד לדמיין מה מתחבא בראש של המפתחים ולאן התחום עוד יכול להתפתח. אבל, מה לגבי שימוש המשקפיים במשרדי החברה במאונטן וויו (Mountain View)? מתברר כי גם שם חוששים מפרטיות ודליפת מידע.

בגוגל הוציאו הנחייה גורפת כי אסור להרכיב את המשקפיים בזמן ישיבות ההנהלה ובעלי המניות, מה שאומר שעל עובדי החברה להסירם לפני כניסה לדיונים מסוימים מחשש שמידע רגיש ידלוף החוצה. ההנחיה היא רק לישיבות בהם משתתפים בעלי המניות ולמען ההגינות, החברה לא מאפשרת גם להכניס מכשירים סלולריים לישיבות, אך בהשוואה למכשירים סלולריים המשקפיים של גוגל מוגבלות למדי.

אמנם ייתכן כי הצעד של גוגל הוא נכון אולם כלפי חוץ הצעד נראה מוזר, במיוחד כשהיא מנסה לשפר את תדמית המשקפיים היקרות למדי, שלא כל אחד יוכל להרשות לעצמו.

עדכון: ב-BGR אומרים כי נציג של גוגל אמר פניהם כי הדברים אינם נכונים והם מאפשרים למעוניינים להגיע לישיבות עם המשקפיים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.