עוד בחודש אוגוסט האחרון שמענו דיווחים על כך שגוגל תשיק שירות פרימיום למוזיקה באתר שיתוף הוידאו הפופולרי, והיום היא מכריזה על YouTube Music Key.

בתמורה ל-9.99 דולר בחודש (או 7.99 לתקופה מוגבלת) נקבל אפליקציית YouTube חסרת פרסומות, המאפשרת הזרמת וידאו של סרטונים ברקע, להוריד ולנגן גם באופן לא מקוון וגישה לכלל המוזיקה שבשירות. התשלום החודשי גם כולל גישה לכל שירותי ה-Google Play Music, שכזכור מציע שירים להאזנה ברשת דרך הנגן המובנה לאנדרואיד או באתר החברה עם אוסף של למעלה מ-30 מיליון שירים. ניתן לערוך רשימות השמעה, להוסיף שירים ולחפש בכל אוסף הקליפים הרב שיש ל-YouTube להציע.

העדכון לאפליקציית ה-YouTube יגיע בקרוב לכל מכשירי האנדרואיד , iOS וגם לאתר האינטרנט וכרגע ה-Music Key יושק בבטא רק לנרשמים כאן (שמציג כרגע דף ריק), ואולם יש לציין כי עד כה שירותי ה-Google Music אינם זמינים בישראל ולכן לא ברור עוד מה גורל ה-Music Key בארץ הקודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.