אנדרואיד Android 7.0 נוגט Nougat במדשאות גוגל

בזמן שמכשירי הפיקסל (Pixel) החדשים של גוגל (Google) כבר נמכרים במכירה מוקדמת וישוחררו ב-20 באוקטובר עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.1, החברה הודיעה כי בקרוב מאוד גם המפתחים יוכלו להתנסות ולהתקין 7.1, הודות לשחרור Android 7.1 Developer Preview.

לפי החברה, הגרסה החדשה צפויה להיות זמינה להורדה עד סוף החודש הנוכחי עבור מפתחים ונסיינים השייכים לתוכנית הבטא של אנדרואיד, כאשר הגרסה הסופית צפויה להיות זמינה לכלל המשתמשים בתחילת חודש דצמבר (וסביר שתקבל מספר מהדורה חדש כמו 7.1.X). גוגל לא מתחייבת על מי ממכשיריה יותאמו לגרסה הזו ונכון לכרגע, היא תהיה זמינה למשתמשי Nexus 5X, Nexus 6P ו-Pixel C בלבד, כאשר תמיכה במכשירים נוספים תתווסף רק בהמשך.

Android 7.1

בין החידושים שיקבלו מכשירי הנקסוס בעדכון: מצב תאורת הלילה (Night Light), שיפורים בביצועי מסך המגע והתצוגה, תאימות למשקפי Daydream VR החדשים, מנהל אחסון ידני, תמיכה בצלמיות עגולות, הכנסת תמונות למקלדת, API לקיצורי אפליקציות ועוד. נעדרת באופן מופגן מהגרסה: Google Assistant, אחד הפיצ'רים הבולטים במכשירי הפיקסל החדשים.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • sheen

  אני בעל מכשיר סלולר, נקסוס 6P.
  מאז העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 7 אני חווה לאגים ובגים.
  המכשיר מגיב בדיליי, בטיקים, ואף נתקע מספר פעמים וכן שיקף מסך ניתונים חסר, בכדי להסדיר את המצב נדרשתי לכבות את המכשיר ולהפעילו מחדש.

  מקווה שהעדכון של… 7.1 יפתור את התקלות…

  • גוגל

   לא נכון- זה אנדרואיד -ועוד נקסוס- איך זה קרה? – אנדרואיד לא הכי טוב ,קוד פתוח ולא גן סגור?- אז עדיין ממליצים לעבור מאייפון לאנדרואיד? – אולי איזה מכשיר סיני עם אנדרואיד? -הרי נקסוס ופיקסל הטובים ביותר- ועוד מבית גוגל הקדוש שנותן לכם חופש מדומה…

 • pizzaboy

  רק אני שמתי לב שבפסלים האחרונים הם ממש התעצלו ולא השקיעו כמו בקודמים?

  • Osher Abergel

   מרשמלו לדעתי היה יפה

  • בורה אברמוב

   הם יכלו להשקיע יותר בעיצוב , ואני חושב שהתיכנון של נקסוס 6פי יותר מוצלח, בקשר לתוכנה הם יכלו לעשות יותר טוב ולהשקיע יותר בטלפון הקודמים

   • pizzaboy

    דיברתי על הפסלים של האנדרואיד

    • בורה אברמוב

     חחח

     • pizzaboy

      אבל מסכים על מה שכתבת 🙂