בעוד בתחום המובייל רוב הערכות הן כי LG היא זו שתייצר את מכשיר ה-Nexus 6, בטאבלטים עדיין ישנם עוד שמועות באוויר. אם זו ASUS, סמסונג, LG וגם HTC בתמונה, יותר מתמיד.

בדיווח חדש של DigiTimes נחשף כי גוגל תשחרר את מחשב הטאבלט הבא שלה ברבעון השלישי של השנה (יוני-אוגוסט). הטאבלט שיכלול תצוגה בגודל 8 ייקרא Nexus 8 והיצרנית מאחוריו תהיה לראשונה זו HTC.

המקור מציין כי יש סיכוי סביר שגוגל תחליף את Asus אשר ייצרה את שני הדורות האחרונים של הנקסוס בשל הסיבה העיצובית. המטרה ליצור ליין חדש ומעוצב מעט שונה מהטאבלטים הקודמים ואם זו אכן HTC, וודאי נראה שינוי בקונספט שהתרגלנו לו עד כה.

עוד מציין המקור כי ההכרזה על הטאבלט לא תיערך בחודש מאי הקרוב כפי שהיו בהערכות הקודמות וכי ייתכן וזה יקרה מעט מאוחר יותר.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • אריק

  יש לי את הנקסוס 7 החדש והוא לא פחות ממדהים גם מבחינת איכות הבנייה. שלו וגם היופי שלו ויותר חשוב מהכל גם מבחינת הקומפקטיות. שלו אז בבקשה שלא יאמרו דברים רעים על אסוס. כיוון. שהיא יצרה אחלה מכשיר

 • לינוי לוי

  HTC תוכל לעשות רק טוב למוצר, גם אם זה ייקח מעט יותר זמן..

  • מתנאל

   הגדרה מצויינת אם זה HTC הפעם יהיה מוצר ממש מדהים הן מבחינת מפרט והן מבחינת עיצוב- ללא ספק זה לא יהיה פלסטיק(אם זה באמת יבוא מHTC) יהיה סוג של מתכת יפה וינסו גם כמה שיותר זולה מבחינת מחיר- כמו שאר מכשירי הנקסוס

   • אני

    אם htc תייצר אותו הוא יהיה מצוין . על האיכות של htc אין ויכוח.
    אבל העלות של המכשיר תהיה יקרה .