גוגל רכשה את חברת Bitspin, מפתחת יישום השעון הפופולרי Timely, כך מדווחת החברה מציריך באתר שלה: “אנחנו מתרגשים להודיע כי Bitspin הצטרף לשורות גוגל”, נאמר באתר. “אנחנו נמשיך לעשות את מה שאנחנו אוהבים: לבנות מוצרים נהדרים שכיף להשתמש בהם”.

את Timely למי שאינו מכיר, הוא אחד מהכלים השימושיים המוצעים בחנות הגוגל פליי ובעוד שמדובר “רק בשעון מעורר”, היישום נחשב לנוח ביותר לשימוש. מלבד האפשרות לקבוע את השעה בסוויפ בממשק מרהיב, Timely מעוצב להפליא עם תצוגה אינטראקטיבית המשלבת מספר כלים להתעוררות הדרגתית כמו Smart Rise המפעיל מוזיקה שקטה כחצי שעה לפני זמן היעד, או לחלופין ניתן לדרוש מהמשתמש לפתור פאזל, הפסקת הצליל בתבנית ועוד.

היישום אף מאפשר להסתנכרן עם מכשירים אחרים המחוברים לאותו חשבון גוגל וכולל גם שעון עצר וטיימר וכן מגוון של עיצובים ואפשרות להתאמה של צבעים ועוד.

לאחר הרכישה של החברה, היישום מוצע בחינם ללא כל פרסומות והוא בהחלט שווה בדיקה. להורדה מחנות הגוגל פליי.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • שי

  וואלה , הורדיתי את זה לפני שבוע בלי לדעת מה זה….

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בידיוק אתמול רציתי לקנות את הגירסאת Premium ב1$ והיום אני רואה את זה!
  האפליקצית שעון הכי טובה שיצא לי לשתמש.

 • מורן

  אותה חברה גם יצרה את tasks יישום ניהול משימות שמסתנכן עם גוגל משימות.
  אולי סוף סוף נראה סנכרון מלא של משימות כחלק מלוח השנה.

 • אנדרואיד מס' 1

  עזבו אתכם מכל השטויות האלה אני משתמש בשעון הרגיל שבא מובנה על הסמארטפון אני לא צריך יותר מזה ואני קם כמו שצריך

 • גג

  מההה ????
  קניתי את זה לפני שבוע !
  מי יחזיר לי את הכסף ??
  לא פייר !

 • טל

  מסכים לגמרי עם הבחור מעליי. למרות שהתוכנה באמת יפה, אני לא רואה בה שום פואנטה – ועוד לחשוב שאנשים שילמו עליה כסף?! היא בסה"כ תוכנת שעון מעורר, מה שגם ככה קיים במערכת ההפעלה וההבדל היחיד בפועל הוא אקסטרה צלצולים נחמדים. קראתי לא מעט ביקורות שליליות על כך שהיא משפיעה לרעה על חיי הסוללה. באותו רגע מחקתי, באמת שאין פה שום פואנטה ולא ממש ברור לי למה גוגל היו צריכים את החברה הזו.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  קצת לא ברור לי מה ההתלהבות , לא רואה כאן משהו מיוחד באפלקצית שעון הזאת …
  אני משתמש ב ALARM PLUS , עושה את העבודה וגם נוח מבחינת פונקציות ולגבי הממשק המרהיב וכולי למי באמת אכפת?! אני כיוונתי פעם אחת שעון כאשר התקנתי את האפליקציה וזהו אני קם כל יום באותה שעה ככה ששעון שבועי אחד עושה את כל העבודה , ולא צריך בכלל להכנס יותר לאפליקציה רקאם יש משהו חריג.