אז אמרו עליו שהוא יקר מדי, אמרו שלא נשאר לו מספיק זיכרון פנוי כדי לעבוד ברצינות, אמרו שהוא כבד גם בלי תוספת המקלדת, ולא הייתה ביקורת שלא מצאה משהו לא טוב לומר עליו גם אם הביקורת בסך הכל הייתה טובה. אז אמרו. ה-Surface Pro הגיע אתמול לחנויות בארצות הברית, ולפי דיווחים (1,2) הוא נעלם מהמלאי תוך כמה שעות. ולא רק מהחנויות הפיזיות, גם באתר של מיקרוסופט (Microsoft) עצמה הופיע אחרי זמן קצר הודעה שגרסת -128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון של ה-Surface Pro אינה זמינה כרגע למכירה. אנחנו מעריכים שעכשיו גם גרסת ה-64 ג'יגה-בייט כבר קיבלה הודעה דומה, או שהיא מאוד קרובה לכך.

כפי שכבר כתבנו, מיקרוסופט הפעם לא אחרה בעוד כמה ימים את השקת המכשיר והגיעה אתו לחנויות בזמן, ב-9 בפברואר.

למרות התגובות היפות, המכשירים נמכרו בלי תופעות של היסטריה. קשה לומר שליד החנויות נראתה צפיפות גבוהה במיוחד, אבל הם בכל זאת יחסית נמכרו מהר. אף אחד לא יודע גם בדיוק כמה מכשירים שחררה מיקרוסופט למכירה, אבל מזכירים באותה נשימה שהצפי שלה ל-Surface RT היה 1.3 מליון ביום ההשקה, והיא מכרה בפועל כ-700 אלף יחידות, מתוכן רבות כבר חזרו למיקרוסופט. אפשר להעריך שהצפי עבור גרסת ה-Pro, שמבוססת כמובן על חלונות 8 פרו, הגרסה המלאה עם התמיכה לאחור של מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופוט, היה הרבה יותר גבוה, אבל החברה החליטה לשמור הפעם את הקלפים קרוב לחזה.

"תגובת הלקוחות להשקת ה-Surface Pfo מדהימה. אנחנו עובדים מול השותפים הקמעונאיים שלנו שמכשירי ה-128 ג'יגה-בייט אזלו אצלם מהמלאי במטרה לחדש אצלם את המלאי כמה שיותר מהר. המטרה שלנו היא שכל לקוח יקבל את ה-Surface Pro שלו מוקדם ככל האפשר", אמרה אחת מדוברות החברה בנושא.

לחצו כאן כדי להיזכר בתצורה של המכשיר שמבוסס על מכבר Core i5 של אינטל (Intel).

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.