מעט לאחר כניסתה של וואלה! לתחום שירותי הסלולר, שאר החברות נכנסו לכוננות: גולן טלקום היא הראשונה להגיב ולשדרג את חבילות התקשורת ומוסיפה גם שירותים. החל מהיום, חבילת 37 ש”ח הכל כלול בגולן טלקום, תכלול נפח גלישה של 3GB (במקום 2GB עד כה). החבילה כוללת שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה וכן מאפשרת קו שני ב 18 ש”ח (החל מהקו השני ועד החמישי, סה"כ שישה קווים), כך שלדברי החברה, היא החבילה המשתלמת ביותר ביחס של עלות אל מול תועלת.

את חבילת ה-9.90 ש”ח משדרגת גולן טלקום ובמקום 60 דקות שיחה ו-10MB גלישה, היא מרחיבה ל-100 דקות שיחה בחודש ליעדים מקומיים וובינלאומיים ב- 55 מדינות וכן הודעות טקסט ללא הגבלה.

את חבילת ה-99 ש"ח ללא הגבלה היא מרחיבה את המדינות הכלולות בשירות "המספר הבינלאומי שלי",  אשר מאפשר לבצע שיחות בינלאומיות מחו"ל לקו גולן טלקום בתעריף של שיחה מקומית ממקום היעד של המתקשר בחו"ל.

רק השבוע הודיעה וואלה! על השקת וואלה! מובייל עם חבילת תקשורת מוזלת החל מ-9.90 ש”ח לחודש ועד חבילה הכוללת שיחות והודעות SMS ללא הגבלה ו-6 ג’יגה-בייט לגלישה עם שיחות גם מחו”ל ב-87 מדינות שונות באמצעות ‘פלאפון גלובל’ ו-100 מגה-בייט גלישה ביום במחיר של 59 שקל בחודש. השירות יסופק דרך חברת פלאפון.