חברת הסלולר גולן טלקום יוצאת במבצע ללקוחות חדשים וקיימים: קו שני עד שישי לאותו המנוי בעלות של 17 שקל לחודש בחבילת הכל כלול – שיחות, הודעות SMS וגלישה בנפח 1GB (האטת הגלישה לאחר מכן). גולן מציעה חבילה מעט יקרה יותר בעלות של 25 שקל לחודש עבור הקו השני, הכולל גלישה בנפח 6GB והאטת הגלישה לאחר מכן.

המבצע מיועד ללקוחות חדשים וקיימים וניתן לצרף עד 6 קווים לאותו מנוי. ואולם המבצע מוגבל למשך שישה חודשים כשלאחר מכן מחיר הקו השני עד השישי יעלה ל-99 שקל בחודש, לא משנה מהי החבילה אותה בחר הלקוח.

לקוחות חדשים ירכשו את הקו הראשון במחיר של 59 שקל לחודש בחבילת "גולן טלקום" ללא הגבלה ואת הקו השני עד השישי במחיר של 25 שקל לחודש בלבד או את הקו הראשון במחיר של 35 שקל לחודש ואת הקו השני עד השישי במחיר של 17 שקל לחודש

לשני המבצעים ניתן להצטרף החל מהיום ועד ל-8 ביוני בשעה 12:00 ולהפעיל את כרטיס הסים עד ה-15 ליוני בשעה 12:00. ב-24 לדצמבר במחיר החבילה כאמור יתעדכן ל-99 שקל בשני המסלולים. מחיר הסים עומד על 49 שקל.

יש לציין כי מדובר במחירים הנמוכים ביותר בשוק עד כה, וכי בעבר הציעו המתחרות חודשיים במתנה אולם החבילה מיועדת למי שאכן זקוק לקו שני בבית על אותו המנוי.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • נתן

  קצת נמאס!
  מתי תתחיל מלחמה אמיתית על טכנולוגיות? על שירותי סלולר מתקדמים, על זמינות רשת רחבה?

 • Alex N

  "מדובר במחירים הנמוכים ביותר בשוק עד כה" זה לא ממש מדויק, תלוי איך מסתכלים על זה.
  אסור לשכוח שהמחיר קופץ לאחר פחות מ 6 חודשים, מה שאומר שהסים שרוכשים ב 49 ש"ח יזרק לפח בעוד פחות מחצי שנה, כך שכבר המחיר החודשי יקר יותר ב 8 שקלים מה שמפרסמים.
  בהוט מובייל לדוגמא הסים בחינם, הקו הראשון עולה 49 ש"ח והחל מהשני 29, יש 3 גיגה גלישה בכל מכשיר, אינטרנט 100 מגה לבית כלול, והסים לא נזרק לפח אחרי פחות מחצי שנה, אלא נשמר לשנה שלמה.
  אני ממש לא בעד הוט מובייל, אבל צריך להיסתכל על המחיר האמיתי שמשלמים ומה בדיוק מקבלים עבורו.

 • משה רז

  זאת אומרת שנגיד קרוב משפחה כבר בגולן ואני יכול לעבור לגולן ולהיות הקו השני שלו?

  • סטודנט

   האבסורד פה זה אם תרצה להעביר מספר קיים אז תשלם דמי מעבר של 399 שח.