גולן טלקום יוצאת במבצע חדש בתחום הסלולר – חבר מביא חבר. על כל חבר חדש שיצטרף לגולן טלקום בהמלצת לקוח קיים, בין אם דרך ניוד ממפעילה סלולרית אחרת או דרך מספר חדש, יקבל הלקוח הממליץ  200 שקל עבור צירוף לקוח חדש ל"חבילת גולן טלקום" הכל כלול ו -20  שקל עבור צירוף לקוח חדש  ל"חבילת  9".

ניתן לצרף מספר בלתי מוגבל של מנויים, כך שלקוח שהביא 10 חברים חדשים יכול לקבל עד כ- 2000  ₪. לקוח שהגיע במסגרת המהלך והפעיל את כרטיס הסים, יכול גם הוא להביא חברים חדשים וליהנות מהתגמול בעצמו.

על מנת לקבל את ההטבה, בעת ההרשמה באתר גולן טלקום www.golantelecom.co.il  על החבר החדש להוסיף את מספר הטלפון ברשת גולן טלקום של הממליץ שבעקבותיו הגיע. ההמלצה תיכנס לתוקף עם הפעלת כרטיס הסים של הלקוח החדש. החבר החדש צריך להפעיל את כרטיס הסים עד ה-23.4.2013 בשעה 23:59. המלצות על חברים באתר גולן טלקום  יתקבלו עד ה- 18.4.2013 בשעה 20:00. בסוף דצמבר 2013 גולן טלקום תבצע בדיקה בשביל כל ממליץ שיהיה עדיין פעיל במועד זה, מה מספר החברים החדשים שהפעילו את כרטיס הסים בהמלצתו ועדיין פעילים. הסכום המצטבר יועבר בתחילת 2014 באופן ישיר, לכל ממליץ הזכאי לתגמול. הכל, על פי תנאי התוכנית המפורטים באתר החברה.

הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה וככתבה.

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.
 • בעיות קליטה מסתבר שזה בעייה של כולם

  כשגרתי באריאל לא הייתה לי קליטה בבית כשהייתי לקוח של בסלקום.
  והיום אני גר בפ"ת ויש לי קליטה מאוד חלשה ב012MOBILE (תדרים של אורנג').
  חבר שלי היה בהוט מובייל וגם סבל מבעיות קליטה וניתוקים ועבר לפלאפון.
  אז לכל חברה יש את הבעיות שלה ואנחנו צריכים לשבת בשקט ולא לקלוט את זה !!!

 • נחמן לוי

  אני הייתי איתם כמעט מהיום הראשון והם יחסית בפרט לשלבי התחלה הם היו 10, מדובר אולי על 10 חודשים ?, ויש לי אצלם 9 קווים, ולצערי דווקא עכשיו חודשיים האחרונות אחרי הרבה השתדלויות לשרוד איתם ולחזקם כי באמת מגיע להם את כל הכבוד כי הם אלו שבזכותם התחילו כל העושקים למיניהם להוריד את המחירים ולתת לאזרח קצת אויר לנשום בפרט שמדובר על הרבה קוים וזה משכורת בפני עצמה, ולכן ניסתי עוד למשוך בחבל והרבה שיחות עם השירות , שינויי הגדרות ויישומי סים, וכו ולא עזר כלום פשוט קריסות במצבים בלתי נסבלים לפעמים עד מספר שעות ביום וכמובן מספר פעמים… התחלטי להעביר כבר חצי מהקוים לחברה מתחרה שלא אנקוב את שמה כאן, ואני בשלבי בדיקה כבר שבוע לראות אם זה כללי חברות או רק בגולן ובינתיים אני מפשוט וממש למופת ואפילו האינטרנט שאני מוריד או מעדכן זה גם הרבה יותר מהר…
  וסביר להניח שבימים אלו כבר העביר את כל ה9 קווים,

  לסיכום:
  הייתי מציע לאדון מיכאל גולן חבל … את החבלי לידה עברת יחסית, ודווקא עכשיו אתה מזייף ? חבל, אני בעד לעודד את אלו שעוזרים לאזרח, אבל לא בקצב שכל יום יהיה מנוטרל מהעבודה וכו, מספר לא קצת ביום.

  חג פסח כשר ושמח לכולם.

 • מבקר תגובות

  אין שום בעיה בקליטה שלהם

 • בור

  חבר מביא חבר…קודם תשקיעו כסף בשיפור הקליטה ברשת שלכם, ואחר כך תשקיעו כסף במביאי חברים