חברת גולן טלקום החלה להפעיל ולתמוך ברשת הדור הרביעי LTE בישראל ומכריזה על חבילת גלישה מורחבת ללקוחות חדשים והקיימים. החל מהיום, בעלי המכשירים התומכים יוכלו לגלוש על רשת הדור הרביעי במהירויות גבוהות יותר, ובנוסף לקוחות המשויכים לחבילת “הכל כלול” ב-99 שקלים, יוכלו להינות מחבילת גלישה של 20 ג’יגה-בייט נוסף על החבילה הקיימת שלהם.

בכך, מצטרפת גולן טלקום לרמי לוי שהודיע גם הוא על הפעלת רשת הדור הרביעי בסוף חודש אוקטובר וכן המפעילות הגדולות שקיבלו את היתר משרד התקשורת להפעיל את הרשת באופן זמני על פס נתונים צר בחודש אוגוסט האחרון, זאת עד אשר יתפרסמו תוצות מכרז התדרים בקרוב מאוד.

חבילת הכל כלול של גולן טלקום כוללת שיחות והודעות ללא הגבלה, גלישה בארץ ובחו”ל עד 6 גי’גה-בייט (האטה לאחר מכן), 55 יעדים לשיחות בינלאומיות, שיחות והודעות מחו"ל לישראל ללא הגבלה וקבלת שיחות ו- SMS  בחו"ל ללא הגבלה ב-17 מדינות.

הכיסוי של גולן טלקום תלוי כמובן ברשת המארחת (סלקום), ומוגבל כמובן רק למכשירים התומכים בתדרים בהם היא עובדת עוד מידע על הדור הרביעי בישראל והמכשירים שיפעלו כאן, בכתבה שהכנו.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • נפגעי גולן חושפים תחמנות גולן

  5.1.2015 משרד התקשורת התערב !!!!!
  גולן טלקום הפחיתה ללקוחות קיימים דמי מעבר מ-299 שקל ל-150 שקל בתוכנית החדשה שלה – 37 שקל לחבילת סלולר פלוס 2 שקלים לקו שני ואילך עד 6 קווים

  על-פי תלונות שהגיעו למשרד התקשורת,

  גולן הודיעה כי תגבה 299 שקל למעבר של לקוח קיים לתוכנית החדשה, והמשרד נדרש לעניין.

  לאחר שבכירים במשרד התקשורת הבהירו לגולן טלקום כי מדובר בסכום מופרז ובלתי סביר !!!!!!! החליטה גולן טלקום להוריד את המחיר ל-150 שקל !!!!!!

  הודעה על כך נמסרה למשרד התקשורת, שבודק האם גם סכום זה של 150 שח הוא סביר ומתקבל על הדעת.

  שני קווים תמורת 40 שקל לחודש עבור חבילת סלולר מבצע אגרסיבי היום בשוק, אך יחד עם זאת הוא הוגבל בזמן לתקופה קצרה וכלל כאמור —סעיפים קטנים —-כמו 299 שקל במעבר מתוכנית לתוכנית – סכום יקר לכל הדעות.

  הנה הכתבה http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000998187#reaction

 • רן הבר

  כל פותחי הפה שלא לצורך…
  .
  אני היחיד פה שחשף את זהותו פה.
  נתתי אפשרות לכל "החכמים, חושפי הטוקבקים בתשלום" לבדוק את אמיתות החשבון שלי.
  כמובן שאף אחד מאותם חכמולוגים לא ניסה להפריך "ולגלות" אם החשבון הוא פיקטיבי.
  .
  אתם יודעים נורא קל לבדוק את זה… בודקים כמה זמן הטיים-ליין שלו קיים. (יותר ממה שגולן קיימת).
  אפילו הודעת בדיקה לא קיבלתי….. למה?
  כי כנראה הם בעצמם טוקבקים בתשלום.
  .
  גולן וכל שאר החברות החדשות יכולות מצידי להעלם. הדבר היחיד פה שחשוב, שהוכח שגם במחירים היום החברות הוותיקות יכולות להיות עם רווח!!! מבלי לנצל את האזרחים!!!
  .
  את הויכוח פה אני סיימתי כי אין פה אף אחד חוץ מטוקבקים בתשלום נגד "גולן". (אלוהים יודע למה, אפילו הוט מובייל עברו אותם)
  .
  האפשרות לבדוק אם אני טוקבקיסט בתשלום עדיין קיימת (מין הסתם),
  .
  ושוב,
  גולן וכל שאר החברות החדשות יכולות מצידי להעלם. הדבר היחיד פה שחשוב, שהוכח שגם במחירים היום החברות הוותיקות יכולות להיות עם רווח!!! מבלי לנצל את האזרחים!!!

 • שמוליק

  רן הבר …הצ'ק מטעם מיכאל גולן בדרך אליך ….

  מתגלה שמעניין ומאוווווד מלחיץ ומטריד אותך במסגרת העסקתך בגולן טלקום כל מה שנכתב על גולן טלקום ברשת …בצרוף עובדות מוכחות הידועות לציבור !!

  נוסח תגובתך מוכרת וזהה בכלל הרשת ומלווה באמירות דמוגוגיות " חזירות מונופוליסטית… " שמיכאל גולן ניסה להשריש כאן כלפי כל העוסקים בשוק בסלולר והתקשורת שבזכותם הוא מתקיים כאן – הציבור והקוראים ממש לא טיפשים.

  מי שמתגלה כהכי חזיר שעושק את כספי המדינה בתחמנות ומפר תנאי רשיון מפעיל סלולר בישראל זהו מיכאל גולן שמתקיים כאן בריווחיות אדירה על גב "עושק" תשתיות 3 תשתיות חברות הסלולר שהשקיעו בישראל כבעלי מיזם פרטיים ואשר מיכאל גולן באמצעותך גם מגנה אותן מתוך שיקולים צרים ואנטרסנטיים מטעם גולן טלקום להסתיר את תחמנות גולן טלקום בתחרות שנפתחה כאן !

  התנהלותו החזירית בישראל של גולן טלקום מוכח בעובדות מוגמרות !!

  אתה עוד כרטיס פיקטיבי שמיכאל גולן מחזיק ומתחזק בפייסבוק ולא רק בפיססבוק…ספינים…ספוטים ממומנים מטעם גולן טלקום כבר שקופים כמים לציבור..!

  אין באמת כל טעם להמשיך ויכוח עם פלצנים מתנשאים ממומנים מטעם גולן טלקום שפוחדים להתעמת עם עובדות מוכחות על גולן טלקום ומעדיפים להתעטף בגלימת צדיקים וכותבים כאן בהתחזות

  לכותבים דעה כאן וברשת אין כל צורך לקבל רשותך ו/או רשות מיכאל גולן!

  וכל דעה על גולן טלקום בצרוף עובדות יובא לכאן ובכלל הרשת ללא כל חשש לתפארת חופש הביטוי והדמוקרטיה.

 • אלי

  הייתי בסלקום היית קליטה טובה מאוד אבל לא רצו להוריד מחיר עברתי לגולן טלקום בגלל המחיר אין שבוע שלא יכולתי כבר עם הניתוקים וחוסר קליטה עברתי להוט מובייל ורק בגלל המחיר לא חזרתי לסלקום אם גולן טלקום היו רצינים היו מרוויחים
  ומה שנראה לי שסלקום מפעילה בצורה זו את גולן טלקום על מנת לעשות מוניפולציות למחיר ולאיכות כלומר תשארו בסלקום, איך? מורידה מחירים עם איכות גרועה לשבור את החברות המתחרות על מנת לפתות את הצרכן במחיר וזה שקוף

  • ויקיליס חושף לעם תחמנות גולן

   היגיעה הזמן לחשוף את המניפולציות והתחמנות של חברת גולן טלקום …

   בגולן טלקום "תחמנות-זה מוצר בסיסי לשיווק לצרכנים במסגרת הכל כלול "

   שמיכאל גולן ידע שהציבור חושף את מה שמיכאל גולן ושות. מנסים להסתיר מעיני וידיעת הציבור וצרכני הסלולר כאן כשלוש שנים …

   מדינת ישראל מכספי הציבור מעניקה הקלות נוספות במכרז הדור הרביעי שנועדו לתמוך בגולן טלקום. משרד התקשורת הודיע על שינוי המתייחס לדרישה לאחזקת שליש מהאתרים ברשת סלולרית משותפת, כך שבמקום שהמפעיל הקטן יצטרך להיות בעלים של שליש מהרשת, הוא יוכל להציג זכות שימוש שווה ברשת המשותפת.

   זהו סעיף שאם לא היה משתנה ספק אם גולן יכלו להתמודד במכרז, לתדרי דור 4 בישראל מכיוון שהמשמעות היא שהם היו צריכים להקים מאות אתרים בעצמם- שזה אומר סדר גודל של לפחות 500-600 אתרים סלולריים או לקנות מאות אתרים מהמפעיל הסלולרי שאיתו הם ישתפו רשת.

   זה אומר שמדינת ישראל בחסות כחלון/ארדן שינו את תנאי הרשיון של חברת גולן טלקום בכדי שמיכאל גולן ייעשה כאן אקזיט מבלי להשקיע אגורה בתשתיות ובנוסף אישור בחסות שר התקשורת "לעשוק ולהלאים" תשתיות 3 בעלי מיזמים פרטיים בעלי 3 חברות הסלולר בישראל שמעולם לא קיבלו הטבות וכספי מדינה לפריסתן !!

   משרד התקשורת סבר שעל מנת להראות רצינות של מתמודדים חדשים וקטנים במכרז על תדרי הדור הרביעי, נדרשת מהם חובה להיות בעלים של שליש מהאתרים הסלולריים ברשת, וזאת מלבד הדרישה לערבות, הסכם ההשקעה ברשת (זכות שימוש), דמי רישיון ועוד. הסעיף היווה מכשול גדול "לפטם טיקון נוכל על גב כספי המדינה " משום שהמשמעות שלו הייתה ששחקן קטן או חדש היה חייב להקים אתרים בהיקף של שליש רשת, שזה אומר סדר גודל של לפחות 500-600 אתרים סלולריים.

   דמי הרצינות של החברות באה לידי ביטוי ב – 80 מיליון שקל ערבות, קניית התדרים שלא ברור כמה יעלו, דמי רישיון, הסכם להשקעה ברשת ביחד עם המפעיל הוותיק ועוד – כל אלה מביאים את המפעיל הקטן להשקעות של מאות מיליוני שקלים, ולכן שונה תנאי הרשיון לגולן טלקום בחסות שר תקשורת ועל גב כספי הציבור שמעניק מליוני שח לחברה מסחרית וייקון נוכל לגזור קופונים כאן .

   שינוי במודל ההשקעה כך שבמקום בעלות על אתרים, השחקנים החדשים יצטרכו להראות זכות שימוש שווה ברשת המשותפת עם המפעיל הוותיק מהווה סוכריה רגולטורית חסרת תקדים בישראל ובעולם – שהרי אף חברת סלולר בישראל מעולם לא קיבלה מיכרז /הטבות מהסוג שמוענקים לטייקון נוכל מיכאל גולן ושות.בישראל.

   מדובר בתנאים שאינם שיוויוניים כלפי כל חברות הסלולר בישראל ומעניקים העדפה שהינה פסולה ביסודה לגולן טלקום.

   בנוסף הציבור מגלה שמיכרז התדרים פורסם וטרם פורסמו הזוכים בתדרים!!

   אז מיכאל גולן משווק למעשה דור 4 על בסיס הצהרות שאין להן כל אמת !!
   רק עם פרסום תוצאות הזוכים במיכרז לרכישתץ תדרים 5 מגה הרץ יתגלה לכלל המנויי סלולר בישראל באיזו חברה אכן יתקיים דור4 ובקביעות !!
   שיתוף רשת/תשתיות בין גולן לבין סלקום איננו מהווה שיתוף בתדרים גם !!

   הנה העובדות לעניין שינוי תנאי הרשיון לגולן -כאן

   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000975590

   • ILIAD

    פוליטיקאים הם פוליטיקאים באשר הם.
    תחמנות טיקון נוכל מיכאל גולן ומניעי הפופוליסטיות של פוליטיקאים לשווק מהפכת בלוף בתחום הסלולר נחשף לעם לבסוף …

    איפה כחלון שמתפאר שיש להילחם בטייקונים ..??
    איפה כחלון לחשוף לעם איך הוא הכשיר טייקון על גב נזק אמיתי של 58מיליארד שח בכספי הפנסיה/חסכונות/אבטלה ומיסים עקיפים שמוטלים על הציבור כאן ??

    המשוואה פשוטה: המשך ההקלות לגולן שווה המשך תחרות בשוק. אם זו לא התערבות ממשית מצד המדינה בכללי התחרות החופשית, אז כנראה שצריך לנסח מחדש את ספרי הכלכלה.

    כולם רוצים לראות את התחרות המבורכת בענף הסלולר נמשכת. אבל התחרות הזו מלאכותית ונשענת בכל כוחה על רצונה של המדינה לכופף את החברות הוותיקות ופשוט לגרום להחלשתם.

    מדינת ישראל אוהבת חברות שמרוויחות בקושי או מפסידות קצת, ולכן יקלו על תהליכי מיזוג רק כאשר אחת החברות תקרוס.

    החברות הוותיקות במלכוד: הן חייבות להמשיך ולהחזיק מערכי שירות יקרים, סניפים, רשת – וזה לא הולך ביחד כאשר המתחרה רץ בלי כלום, ואתה רץ עם ג'ריקן על הגב….

    עוד שנה, עוד שנתיים קרה המפץ הגדול, והשוק יתכווץ לגודלו המקורי. גולן ימשיכו להקיז את דמן של החברות הוותיקות עד שיקנו אותן, או ההיפך.מיכאל גולן גאון עם יכולת שלהם לזהות את האינטרס של המדינה שרוצה תחרות ולתת לו מענה מהיר, ובתמורה לסחוט את המדינה לקבלת הקלות בתמורה פנומנלית.

    בסוף התהליך נגלה שמדינת ישראל מימנה לגולן את העסקה לרכישת חברות ישראליות. בסדר או לא, בקדנציה ממוצעת של שר תקשורת שנמשכת שנה וחצי בישראל , למי זה אכפת….כאן מדינת פוליטיקאים מושחתים ופופוליסטים -כאן ישראל…

    קשר ישיר נמתח בין העובדה שגולן טלקום קיבלה הקלות מהמדינה לקראת התמודדותה במכרז הדור הרביעי גם… שר התקשורת גלעד ארדן רצה בהצלחתה של גולן טלקום ומוכן היה לפרוש שטיח אדום ולהתעלם מהפרת תנאי מפעיל הסלולר מצד גולן טלקום על מנת שתמשיך את מומנט התחרות בשוק הסלולרי.

 • רן הבר

  לכבוד Sofozles ושאר המלעיזים…
  בחיפוש קצר באינטרנט ניתן היה לראות שבערך כל התגובות נגד "גולן" מועתקות מתור דעה של גד פרץ.
  אין לי מושג מי הוא וגם לא מעניין אותי.
  אחד הדברים שאני מגאה בהם הוא אמירת אמת, ואם אמרתי שאני לקוח של אורנג' אז אני לקוח של אורנג'.
  יש לי עבודה קבועה בתור מתכנת בחרת הייטק, זה מה שאני עושה למחייתי.
  התגובה שלי הייתה עניינית ללא שום חיבה יתרה לאף אחת מהחברות.
  .
  למרות "הפסד" הלקוחות של שלושת החברות הגדולות הן עדיין רווחיות ביותר. כלומר אחרי התשלום לעובדים, אחזקה וכו… הם עדיין סופר רווחיות -> כלומר לפני כן הם התנהגו בחזירות מונופוליסטית והיום הם פשוט מרוויחות "רגיל".
  .
  אם "גולן" עוברת על החוק בצורה כלשהי אז היא צריכה להענש. נקודה.
  .
  כרגע המצב שכל צרכני הסלולר נהנים ממחירים נמוכים וכל! אבל כל חברות הסלולר מרוויחות הרבה.
  .
  אין טעם להמשיך את הויכוח כאן, באמת נראה שחלק מהתגובות כאן ממומנות ע"י מפעילים או יחצנים או אלוהים יודע…
  .
  מי שרוצה לבדוק את אמינות דברי יכול לחפש אותי ולנהל איתי דיון נורמלי בנושא.
  השם שלי בפייסבוק הוא Ran Haber

 • Sofoxles

  רן למען הסר ספק…הפסק לזלזל באנטליגנציה של הקוראים כאן !
  הנך טוקבקיסט ממומן של מיכאל גולן שמתחזה כאן ולא רק כאן …בכדי לאחוז עיני הקוראים אל מול עובדות הידועות לציבור על גולן טלקום ולמנויי גולן .

  גולן טלקום לא ייצרה כלום הורסת את התעשייה בה היא חייה !
  הציבור מבין שזו חוכמה קטנה מאד מצד חברת גולן טלקום להתחרות ברמות המחיר מול חברות המשקיעות מאות מליונים בתשתיות וברשת ובשירות מבלי להשקיע ולא לקיים את הוראות הרשיון בעניין

  המחירים של גולן טלקום בתחרות הינם זולים על בסיס התקיימותו בישראל ללא השקעה של מליונים בפריסת תשתיות והפרת תנאי הרשיון מפעיל סלולר שקיבל -נקודה.
  מעניין לדמיין באם גולן טלקום היו משקיעים בחברה, מביאים הון לבנות תשתיות ואז יום אחד הרגולטור היה מאלץ אותו "אונס" לתת את התשתיות למתחרה שלו בלי עלות וגורם לו להתרסק. נראה את מיכאל גולן וניאל גזביה עושים עסקים אז …עם המדינה בפעם הבאה! הרגולציה שלנו מבריחה משקיעים, את הנזק של מהפכת בלוף כחלון המושער בסך 58 מיליארד שח משלמים כולנו מכיס כוולנו

  גולן ייצר כאן תחרות מלאכותית שבכל מקום בעולם לא היו מאפשרים תחרות שכזו על בסיס הענקת מליוני שח מתנה מטעם המדינה לטובת חברה מסחרית המתחרה מול חברות מסחריות שהשקיעו כאן מליונים ונאלצים "להלאים" קנינם לטובת מתחרה נוכל ותחמן שמלתחילה היה ידועה שלא ישקיעה בתשתיות בישראל.

  מדוע אינך מתמקד בעובדות וההווה והנך מנסה להתמקד במחירי העבר ?

  הרי כל השוואה בין העבר לבין ההווה במחירי הסלולר שגולן מציג היום איננו רלוונטי שהרי כאמור גולן משווק קו על בסיס אפסססס השקעה כמפעיל סלולר שמתגלה גם כוירטואלי לבסוף…

  המפעילות הוירטואליות בישראל מעולם לא הצהירו שהם מפעיל סלולר וחברת סלולר !! המפעילות הוירטואליות בישראל מעולם לא קיבלו מיכרז מועדף כדוגמת מיכרז שנתפר במיוחד לגולן כפי שניתן לגלות לבסוף …

  חברות הדיסקאונט של חברות הסלולר מתקיימות על תשתיות של חברת הסלולר בעלות התשתיות במקור.

  מדוע האשמה בסלקום ?? מנויי סלקום "בקו המקורי" אינם סובלים כלל מניתוקים והעדר קליטה !!

  בגולן טלקום בוחרים בשיטתיות להשמיץ את סלקום ואת כוולם כדי לשווק את חברת גולן ולהמשיך לאחוז את עיני הציבור והמנויים .

  מנוי גולן טלקום בהסכם התקשרות עם גולן ולא עם סלקום !!

  מיכאל גולן לא פראייר ומשלם לסלקום דמי רכיבה של נזיד עדשים …

  מיכאל גולן לא פראייר וכנראה מתאים לו הסכם שיתוף עם סלקום …
  מיכאל גולן ממשיך להפר רשיון מפעיל הסלולר ומשרד התקשורת מעלים עין מטייקון בריון נוכל …

  נחשף גם התרגיל של גולן טלקום וסלקום בעניין הסכם "שת"פ האנטנות" נדחה והצדדים להסכם (גולן טלקום וסלקום) יצטרכו לתקן את ההסכם, לאור ההחלטה (בסעיף 19.2ג, על כל תת סעיפיו, למי שמתעניין בדקויות). או בעברית יותר ברורה להבנה: גולן טלקום תצטרך להשקיע לפחות 50% (בכסף) בשת"פ האנטנות עם סלקום, מה שלא התכוונה לעשות בהסכם, שהגישה לאישור, עם כוונה להפוך למעשה ל-MVNO.

  לגולן לסוף 2014 יש בסך הכל 690 אתרי סלולר בכל המדינה, שזה בערך רבע ממה שצריך בשביל להפעיל רשת סלולר בכיסוי ארצי ! פשוט בזיון ! והיא לא בונה אף אתר ! אז על תדרי דור4 מיכאל גולן מדבר ?? גולן שהצהיר על שקיפות והגינות כלפי צרכני הסלוללר בישראל ..גולן שבכל ראיון במדיה מנסה להציג את "יושרו והגינותו " ראוי שיציג אמת באתר גולןטלקום ויכתוב חד משמעית שלחברת גולןטלקום אין בפועל כל כוונה לפרוס תשתיות עצמאיות בישראל לחברת גולן

 • רן

  אין טעם להאשים את "גולן טלקום" ב"רכיבה" ללא אזכור של שאר החברות "הפרזיטיות".
  בגלל שאז זה נראה לא מקצועי וכהתקפה אישית ללא נימוקים מקצועיים.
  .
  לגבי הטענה על ניתוקים וחוסר קליטה, בהסתמך על כך ש"גולן" היא "פרזיטית" של סלקום, האם אין מקום לבדוק גם מה תרומתה של סלקום לעניין?!
  .
  זה שגולן הובילה את המהפכה במחירים התחום הסלולאר אבל היא איננה נמנת עם המובילים בכמות המשתמשים אינה גורעת מתרומתה בתחום.
  .
  העובדה היחידה היא, שהמחירים בכל השוק נחתכו כמעט ב-80% (תשלום של 200 ש"ח לחבילה של 1500 דק' בעבר) ועדיין החברות ה"מקוריות" עם חתכי רווחים גבוהים (פחות מבעבר אבל עדיין…)

  .
  למיטב ידיעתי המפעילות הוורטואליות משלמות איזשהו נתח בתור "עלוקות" לחברות הגדולות.
  .
  ישנם גם חברות גדולות ללא קליטה במקומות שונים בארץ.
  לחברים שלי יש "גולן" ואין להם בעיות קליטה/גלישה באיזור הקריות (אין לי מושג לגבי שאר האיזורים)
  .
  למען הסר ספק, אני לקוח של אורנג' במסלול אלביט.

 • Nachum37

  לכל המכפישים:
  אין לי שום קשר לחברות הסלולר. למעשה, אני בכלל לא בארץ.
  מי שמעסיק צי מטקבקים אלו החברות שמנסות להכפיש את גולן, משום שהדרך הזו מאפשרת להמשיך להרוויח על גבי הלקוחות במקום להשתנות. אדרבה, הייתי שמח אם היתה אלטרנטיבה.

  איני מתכוון להגיב בפוסט זה יותר, מכיוון שהאתר לא מסנן מגיבים ממומנים. אני את שלי עשיתי, ומי שיקרא את התגובות ידע להסיק את האמת.

  ולכם, מגיבים ממומנים: תתפטרו. אתם לא מספקים את הסחורה…

  • דן

   פחחחחחחחחחחחחחח…עוד תגובה מלאה דמגוגיה זולה בשקלואגורה…

   השמצות ..שקרים…הקמת עליהום והוצאת דיבה ולשון הרע על כל העוסקים בשוק הסלולר והתקשורת בישראל זה עיקר העיסוק שלךNachum37 ושל כל חבריך הממומנים על ידי גולן ברשת .

   למזלנו האתר לא בבעלות מיכאל גולן וגם לא שלך !!

   בריונות ואלימות מקלדות ברשת תוך התנשאות על כוולם זה עיקר כישוריהם של כל הממומנים מטעם מיכאל גולן ברשת וזה כבר מוכר לכולנו -הם שקופים כמים.

   חופש הביטוי נתון לכווווולם !! תודה לאתר מכובד זה שמאפשר הבאת געה שונה וענינית על גולן טלקום בצרוף עובדות ונסיון מנויי גולן טלקום.

   על ראשי הטרולים הממומנים של מיכאל גולן בוערים כאן הכובעים ..עובדה

 • Nachum37

  עכשיו זה בטוח. יש לך (כן, זה אותו אחד, לא משנה איזה שם תבחר) קרבה לאחת החברות. מדבר כמתלהם שנפגע אישית ואז מתחיל לדבר למה התחרות מצד גולן לא הוגנת מצד סוג הרשת שהקים ועל כך שלקח אותה מהחברות…

  האמת, כמגיב מטעם החברות אתה לא מוצלח. הייתי מפטר אותך.

  אני מקווה שלפחות שכשמיכאל גולן ישלים את המהלך החברות העושקות יתרסקו כל כך עד שלא יהיה להם כסף להעסיק אותך.

  • Roy

   זה פשוט עצוב במקום להשקיע בשירות לקוחות אתם משקעים בהכפשות שקריות…

   תתעוררו גולן עשה את המהפכה ואף אחד לא יכול לקחת לו את זה….

   ולגבי הטענה עם זה שגולן לא מקים אנטנות זה נכון אבל הסיבה היא איחוד רשתות עם סלקום וכמו שהקליטה של סלקום טובה כך גם של גולן…. וזה נכון גם לגבי האיחוד של הוט-מובייל אורנג'…..

  • גיא קרויטורו

   איך אנחנו יודעים שאתה לא מקורב לגולן טלקום הייתי בגולן טלקום ועכשיו אני ביופון מרגישים את ההבדל עם אותו טלפון

   • סתם1

    גיא – כל "המקורבים" והמומנים מטעם גולן טלקום מתחזים ל"צדיקים" הם רק לא מבינים שהם כבר שקופים כמו מים בכל אתר וכתבה .
    צי היחצנ"ים של מיכאל גולן ברשת בקרוב יונפק לבורסה …
    כמה התנשאות ..יש עליהם בכל תגובה ברשת …
    רק הם המקורבים הממומנים של מיכאל גולן יודעים הכל והכי טוב …ועל זה נאמר -על ראשי התחמנים לבסוף תמיד יבערו הכובעים …

  • jojo

   אתה Nachum37 טוקבקיסט מטעם מיכאל גולן כאן להסתיר עובדות הידועות כבר לכלל הציבור בישראל ..באמצעות תגובות מתנשאות והפיכת כוולם לטיפשים בשיטתיות …כדוגמת תגובתך !!

   איזה מהלך בדיוק אמור להלשים מיכאל גולן ????
   כשלוש שנים בישראל מיכאל גולן מהווה בקושי 10% מסך כולל מנויי הסלולר בישראל – בפועל לשיטתך כולם היו אמורים להתנייד לגולן טלקום …אבל המציאות והעובדות לעיניך שצרכני הסלולר בישראל לא בוחרים חברת סלולר רק על בסיס מחיר זול בלבד !!
   מיכאל גולן לא הוסיף כל ערך מוסף כאן בשוק הסלולר – מיכאל גולן מסתיר מהציבור שבאירופה לא עושקים תשתיות בעלי מיזם פרטיים ומלאימים קנינם לטובת מתחרים – באירופה מחירי הסלולר הזולים מבוססים על רכיבה בתשתיות שנבנו מכספי המדינה ובבעלות המדינה !!
   אין זה סוד כלל שגולן בישראל מתקיים על גב "עושק" ו "הלאמת" תשתיות בעלי מיזמים פרטיים שהשקיעו בפריסת ושידרוג התשתיות מליוני שח !!
   אין זה סוד ש " חוק הנדידה הפנים ארצי " נועד להכשיר כאן מהפכת סלולר בלוף של כחלון שבסופה כולנו מגלים את מחיר נזקיה "האמיתיים " בכיס של כולנו – מחיר הנזקים האמיתיים פורסמו בכלל התקשורת על ידי מומחי כלכלה ושוק התקשורת .

   וכן -הציבור לא טיפש ומבין שללא "רכיבה" במחיר נזיד עשדים על תשתיות 3 חברות הסלולר בחסות מהפכת בלוף כחלון והפרת את תנאי הרשיון מלתחילה לצד התנהלות כמפעיל וירטואלי MVNO מיכאל גולן לא יכול היה להציג מחירים זולים ולהתחרות כאן כלל !!!
   ראוי שחברת גולן טלקום תשווק את החבילה אנלימיטד במחיר 15שח בלבד .

   ולעניין דור 4 …הצתיבור מזמן יודע שחברת גולן טלקום גם בדור 3 לא הצליחה להעניק קו איכותי ללא ניתוקים ראנדומליים ודור 4 עדיין אין לגולן טלקום ואם יזכה במיכרז תדרים עדיין איכות הגלישה בקו גולן טלקום לא יהיה זהה ומבוסס לדור 4 באאמת …רוץ לקרוא ולהשכיל להבין שאיכות קו איננו מותנה רק בתדרים בלבד…רוץ לקרוא וללמוד תעבורה/תקשורת סלולרית מהי …ועל מה מבוססת טכנולוגיה זו .. במקום לפזר כאן פלצנות והתנשאות בשקלואגורה ..

  • הזקן והים

   שיטת תקיפת הכותבים ברשת וכאן הינה דרכם של מתחזים "צדיקים" הממומנים מטעם גולן טלקום – מתחזים פחדנים המפחדים להתמודד עם האמת ועם עובדות על גולן טלקום!!

   בגולן טלקום 000000000 קליטה וגלישה

   קו וירטואלי הזוי של סלקום במתכונת יד2 שרק מיכאל גולן יודע לאן הוא נודד ………….

   כוווווולם משקרים וכותבים מטעם ???????????????.
   רק מיכאל גולן צדיק ללא צי יחצנ"ים ותמיד וצודק ?????
   בקו גולן 00000000000000 קליטה וגלישה !!!!!!!!!
   הפסיקו לתחמן אותנו מר מיכאל גולן וצי היחצנ"ים הממומנים מטעמו בכל אתר וכתבה !!!!!!!!!!!!!!!!!
   דיייייייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   היגיעה הזמן שמיכאל גולן יצהיר שהוא משווק כאן קו ללא קליטה וגלישה באיכות קו כמו בזימבבואה !!!!!!!!!!!!!

   להצליף במתלוננים על תקלות בגולן טלקום לא ימנע מנפגעי גולן להמשיך להביא את עוגמת הנפש שחווים עם קו גולן ודעתם על חברת גולן טלקום בכלל !!!

   דיייייייייייייייי לשקר ולתחמן בכל כתבה את כוולנו מר גולן !!!
   מספיק לאחוז את עיני הציבור והקוראים באמצעות טוקבקיסטים ממומנים שכבר שקופים כמים בכל אתר וכתבה !!!!!!
   דיייי בכל אתר וכתבה לשווק חברת פח גולן באמצעות צי יחצנ"ים שכל עיסוקם לזהם מסכים בבוטות מבחילה ובשקרים ודיבה על כולם !!!

   אנא ממכם – אתם בגולן טלקום והממומנים מטעם גולן טלקום כאן תתחילו להתמודד עם העובדות המוגמרות ולהגיב לעניין במקום להתפלסף ולהתנשא על כוולם …

   צאו לדרך ותגיבו לגופם של הנושאים בתגובות כאן !!

 • פליקס ישי

  בגולן טלקום -50% מהזמן אין קליטה ואינטרנט אחד שעבר רק השבוע מקרה שכזה של המתנה למעלה מחצי שעה בערב ובסוף התייאשתי כי זו המגמה שלהם לייבש אותנו על הקו לא לענות עד שתתייאש ותסגור מקרה נוסף שלחו אותי להחליף מכשיר סלוללר …חחחחח חברה של גזלנים !!!
  50% מהזמן בלי קליטה ובלי אינטרנט, 80% מהשיחות מתנתקות אחרי עשר דקות, והשאר אחרי 20 דקות. הבודדות שמחזיקות מעמד מעבר לזה, מנותקות בצורה יזומה ע"י גולן טלקום עצמה אחרי שעה. בנוסף, מבטיחים חבילה בחצי מחיר ללקוחות חדשים, אבל "שוכחים" לעדכן אותה גם ללקוחות הקיימים שלהם, שממשיכים לשלם להם 99 ש"ח על השירות פח ומוצר פח שלהם, וומי שרוצה לעבור לחבילה אחרת נאלץ לשלם "דמי טיפול של 49 שח " על מה בדיוק ??? כאשר השינוי נעשה על ידי באינטרנט ? מה בדיוק יש לגולןל לטפל ..??

  גולן טלקום השיקה לאחרונה שירות "סים כפול" (Dual SIM), עבור מי שמעוניין בסים עבור מכשיר קבוע לרכב. אך הגלישה בסים הנוסף חסומה, בשונה מיתר חברות הסלולר. אנחנו הסברנו לחברה כי מכשירי הרכב החדשים מצוידים במערכות הפעלה חכמות, אפליקציות ויכולות גלישה ולכן חשוב שגם הסים המשני יתמוך בגלישה. ממילא הגלישה בגולן טלקום היא לא באמת Unlimited, אלא היא מוגבלת ולכן אין היגיון בחסימת הגלישה בסים המשני. מיכאל גולן הבטיח לבדוק את הנושא ולראות האם זה אפשרי מבחינה טכנית לאפשר את הגלישה גם בסים המשני אבל עד להיום נאאאדה !

  בנוסף, גולן טלקום הבטיחה להשיק את שירות "עקוב אחרי" מלא (Call Forwarding) במהלך הקיץ, שירות שמוצע כיום בצורה מוגבלת בגולן טלקום , ועם אפשרות רק ללקוחות ביפר היכולים לנייד עקוב אחריי . כלומר, לקוחות גולן טלקום לא יכולים להפנות את השיחות הנכנסות שלהם למספרים אחרים, כמו בית או משרד – במקרה שהם מעוניינים בכך, אלא אם מדובר במספר של חברת ביפר (לצורך מענה אנושי)מה נעשה עד היום -נאאאדה !!

  גולן אינטרנט בחו" ל – בלוף !!!
  האינטרנט לא עובד , מלא לקוחות כמוני מגלים זאת רק בחול , שעות על הקו ( עאלק תקלה) זה שיטתי ! פשטו כנראה אין להם הסכם עם חברות כמו ודאפון חופשה שלמה בזבזנו בטלפונים איתם ואינטרנט איין ! פרט לזה שהמעבר לחבילת 99 שח גורמת לתוספת של 480 שח בשנה עבור 15 יום לשנה קלנדרית לגלישה ושיחות בחו"ל ..!! ומותירה את המנוי מבלי אפשרות לחזור למבצע 59 שח !!

  בגולן טלקום חוסמים גלישה במקום להאט – ומנתקים שיחות!!!!!
  גולן טלקום מבטיחים שמהירות הגלישה תואט לאחר חריגה מחבילת הגלישה. מה שהם לא אומרים זה שהם בעצם נותנים מהירות כל כך נמוכה עד ששום פעולה לא מתאפשרת. !!!!!! לאחר הורדת המהירות, לא ניתן לפתוח דף אינטרנט, לשלוח או לקבל הודעה בווטסאפ, לשלוח ולקבל מיילים, ואפילו לא לבדוק את מהירות הגלישה… הם התחילו עם השיטה הזאת מהתחלה אבל רק לאחרונה הבנו שיש כאן עסק עם טייקון נוכל ותחמן.

  חברת תקשורת שמתנהגת כמו בזאר פרסי.-מה שווה 20 ג'יגה כשהקו רוב הזמן ללא קליטה ומכשיר הנייד הופך לצעצוע ?
  הפסקנו להיות פראירים באאמת – שלום ולא להתראות גולן טלקום!

  • Nachum37

   אתה מגיב מטעם החברות. בטוח.

   ולדעתי גם רוב השירותים שאתה מדבר עליהם כנראה מציעים באורנג', ולכן כנראה שאתה מגיב מטעם אורנג'.

   דווקא ברוב הדברים שדיברת עליהם גולן הטובים ביותר. אתה מתאר שטויות או תקלות שלא קרו, או דברים מופרכים. באמת אכפת לך שהמהירות יורדת אחרי 6 ג'יגה? זה הכי הרבה בארץ! אתה שקרן

   • בוזגלו לא פראייר

    אין לי מושג מי הסמיך אותך Nachum37 לקבוע כאן מי כותב מה ….ולמה -מי אתה באאאמת ??? אולי תגלה לנו תחילה ..שהרי בכל כתבה שבה נפגעי גולן מעלים תלונות ומסקנות מיד קופצים עליהם …זה שיטתי אצל מיכאל גולן לעשות מכוולם טיפשים ופראיירים – אבל אם מיכאל גולן חושב שהוא חכם -אזי יש חכמים ממנו וממך גם ..!!)) ראוי שתתייחס לגופם של הנושאים עלפני גופם של הכותבים …!! צא לדרך …ותענה לעניין בבקשה במקום להתנשא כגאון הדור.. !!))

    מה הקשר בין מכשיר לבין קליטה ??

    1.אין זה סוד שלגולן טלקום לא הייתה כאן תשתיות/אתרי סלולר בפריסה המחייבת למפעיל סלולר ע"פ רשיון מפעיל סלולר שקיבל כאן .רשת החדשה של גולן טלקום נבנית בגישת ה- Small Cells. רשת המכונה בלשון המקצועית: "מתקני גישה אלחוטית". בכל מקרה, אנטנות קטנות אלו מספקות טווחי שידור מוגבלים ואיכויות רשת נמוכה יותר, בהשוואה מול רוחבי הפס והאיכות המתקבלת בחיבור לאנטנות הגדולות של הספקיות הוותיקות (במיוחד כשיש חיבור סיבים לאותן אנטנות גדולות וכמות סקטורים גדולה על כל אנטנה).

    2.בברור שנתגלה למנויי גולן הוברר חד משמעית ש-
    לגולן טלקום בסוף 2014 יש בסך הכל 690 אתרי סלולר בכל המדינה, שזה בערך רבע ממה שצריך בשביל להפעיל רשת סלולר בכיסוי ארצי ! !!!והיא לא בונה אף אתר !

    3. מיכרז התדרים פורסם וטרם פורסמו הזוכים בתדרים !!!

    גולן טלקום, לא לקחו תדרים ממשרד התקשורת במסגרת הקצאה מוקדמת שהציע המשרד של 5 מגה הרץ באופן זמני.!! לכן, התדרים הזמניים שהוקצו נועדו לענות על דרישה זמנית לתדרי הדור הרביעי בשל מצוקת תדרים, משרד התקשורת לא רצה לתת התדרים לבד ולכן החליט להקצות באופן זמני 5 מגה לכל מפעיל עד לקיום המכרז להקצאת תדרי הדור הרביעי שאמור להתקיים בשבועות הקרובים.

    אז מיכאל גולן משווק למעשה דור 4 על בסיס הצהרות שאין להן כל אמת !!
    רק עם פרסום תוצאות הזוכים במיכרז התדרים יתגלה לכלל המנויים באיזו חברה אכן יתקיים דור4 !!
    שיתוף רשת/תשתיות בין גולן לבין סלקום איננו מהווה שיתוף בתדרים גם !!

   • ניר

    תגלה לנו כמה זה לטקבק עבור מיכאל גולן בכל כתבה ולהשמיץ את כל העוסקים בשוק התקשורת והסלולר כשלוש שנים כאן ?!!!??

    הידעתה שללא תשתיות 3 חברות הסלולר גולם גולן יכול לשווק רק קו ביוב ??? הידעתה שמיכאל גולן טייקון נוכל שמתקיים כאן על בסיס "עושק" תשתיות כוולם מבלי להשקיע אגורה בישראל !!???? הידעתה שמיכאל גולן כבר לא מצליח להסתיר מהציבור שמהפכת בלוף כחלון לתפארת פיוטום טייקון נוכל מיכאל גולן הינה על גב כספי המדינה והציבור בנזק של 58 מיליארד שח בחסכונות /פניסה/אבטלה ומיסים עקיפים שכווולנו הציבור נשלם ומשלמים !!!!???

    מיכאל גולן לא הוסיף כל ערך מוסף כאן בשוק הסלולר – מיכאל גולן מסתיר מהציבור שבאירופה לא עושקים תשתיות בעלי מיזם פרטיים ומלאימים קנינם לטובת מתחרים – באירופה מחירי הסלולר הזולים מבוססים על רכיבה בתשתיות שנבנו מכספי המדינה ובבעלות המדינה !! גולן בישראל מתקיים על גב "עושק" תשתיות 3 חברות הסלולר וראוי שישווק את החבילה אנלימיטד במחיר 15שח בלבד.

    תחרות יוצרים באמצעות השקעות -לא באמצעות שיווק מוצר של אחרים על בסיס רגולציה מעוות – "חוק הנדידה הפנים ארצי" , חוקק למה ??? כדי לפטם חברה פרטית כל הדרך לבור השומן על גב עושק קינינם של בעלי מיזמים כאן ולהתחרות מולם -הציבור לא טיפש ומבין שבכל קום אחר בעולם -תחרות שכזו הייתה נפסלת ועל כן מיכאל גולן לא מצליח בישראל לשרוד בתחרות שנפתחה כאן .

  • מייק

   חבל שאין לה SIMDATA ואי אפשר להכניס את הסים של במחשבים ניידים וטבלטים