"המספר הבינלאומי שלי" הינו שירות חינם ללקוחות גולן טלקום בישראל המאפשר ליקיריהם בחו"ל לבצע שיחות בינלאומיות מחו"ל אל לקוח גולן טלקום בישראל בתעריף של השיחה המקומית כמקובל במקום הימצאו של המתקשר מחו"ל. לקוחות גולן טלקום ב"חבילת גולן טלקום" הכל כלול ו"חבילת יום הולדת" יוכלו לבחור בשני יעדים בינלאומיים שונים עבורם יקבלו מספר מקומי  (לדוג' צרפתי ואמריקאי) שיקושר ישירות למספר הטלפון שלהם בישראל.

איך זה עובד? לקוח גולן טלקום מקבל מספר טלפון נוסף אותו הוא מוסר למקורביו ביעדים שנבחרו על ידו בחו"ל המתקשרים אליו מחו"ל יקיימו את השיחה הבינלאומית  בעלות שיחה מקומית בלבד בתעריף של השיחה המקומית כמקובל במקום הימצאו של המתקשר מחו"ל .

שירות "המספר הבינלאומי שלי" הוא פתרון מצוין לצרכני תקשורת ישירה וזולה בין לקוחות גולן טלקום בישראל לקרובי שלהם משפחותיהם, חבריהם עסקים ואנשי קשר עסקיים בחו"ל.

רשימת היעדים הבינלאומיים הזמינים עתה לשירות "המספר הבינלאומי שלי" כוללת את: ארצות הברית, אנגליה, צרפת, בלגיה, שוויץ, קנדה, צ'כיה, ספרד, אירלנד, לטביה, ליכטנשטיין, לוקסמבורג, נורבגיה, ליטא, אוקראינה (נייד), קרואטיה, דנמרק, איטליה, אוסטריה ושוודיה. בהמשך מתוכננים להתווסף יעדים נוספים.

בשבוע שעבר הודיעה גולן טלקום כי תספוג שנית את עליית המע"מ ולא תעלה את  מחירי החבילות, זאת על מנת להמשיך ולתמוך בציבור הצרכנים הישראלי בעת גזירות כלכליות לא קלות המשפיעות על כל בית ובית בישראל. בנוסף, מבצע חודשיים חינם וכן מהלך חבר מביא חבר הוארכו עד לתאריך ה 30.6.2013.

הודעה לעיתונות