גולן טלקום חוגגת שנה מאז הקמתה בישראל ובמסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר סיפר הבעלים מיכאל גולן, על השנה האחרונה והכריז על תוכנית חדשה – 50 שקל לשיחות והודעות ללא הגבלה לחודש (ללא גלישה).

גולן אמר במסיבת העיתונאים כי נכון להיום ישנם 257,750 לקוחות בחברה מאז הקמתה, לקוח חדש בכל 2 דקות בממוצע: “התומכים הכי גדולים של גולן טלקום הם הלקוחות, אז צריך להגיד להם תודה רבה”, אמר גולן. “אתר האינטרנט שלנו הוא המנוע שלנו, ואפשר לומר כי הוא אתר ה-e-commerce הכי גדול בישראל שכן רוב הלקוחות הגיעו דרכו. זהו שינוי תפיסתי אצל הלקוח הישראלי”.

במסיבת העיתונאים השיקה גולן טלקום “חבילת יומהולדת” לכבוד שנה להיווסדה ומציעה ללקוחות קיימים וחדשים לזמן מוגבל חבילה למשך שנה הכוללת שיחות ו-SMS ללא הגבלה רק בישראל וללא גלישה במחיר של 50 שקלים לחודש. החבילה מוגבלת להצטרפות עד סוף יוני  ומי שמעוניין בגלישה ישלם תוספת של 9 אגורות ל-1 מגה ו-2 אגורות ל-MMS.

בדרך ליעדים
גולן טלקום התחייבה שתגיע לפחות לכ-7 אחוז נתח שוק שהם כ-350 ל-400 אלף מנויים ויש לה עד דצמבר 2016 לעשות זאת: “היום אנחנו כבר כשני שליש מהדרך, ואנחנו מאמינים שלא תהיה בעיה להגיע ליעד”, אמר גולן. לגבי נושא התשתיות אמר כי: “אנחנו בונים את התשתית, יש לנו 250 אנטנות ונגיע ל-900 אנטנות עד סוף השנה. יש לנו עד ינואר 2019 לסיים זאת ואנו נבצע זאת בזמן.”

בשנה האחרונה השיקה גולן טלקום מספר מבצעים. החברה החלה במחיר של 99 שקל בעת ההשקה במאי 2012 ותוך כחודש הצליחה לרשום 50,000 מינויים. בהמשך הציע גולן 200 דקות בחינם עבור צרוף חבר חדש, הציע חודשיים חינם למצטרפים חדשים ו-SMS ללא הגבלה לחבילת הבסיס.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • אילנית

  החברה שעשתה את מהפכה בשוק כולו, מאוד מבטיחה וגם מאפשרת שירות עצמי המורחב בישראל.
  יחד עם זאת, ברשת גולן טלקום יש בעייה טכנולוגית חמורה ומחרידה. הרבה תלונות על ניתוקים, קושי בלהוציא ולקבל שיחות וגלישה איטית עלולים לדפוק את כל החזון.

 • ארז

  גולן טלקום זו רשת באופציה
  יכול להיות שיהיה קו ויכול להיות שלא, אולי תתנתק השיחה ואולי לא
  הרשת פשוט לא יציבה

  היום כל שיחה שעשיתי התנתקה לפחות פעמיים (אני עם סמארטפון פצצה
  (נוט 2))
  רוב המתקשרים אלי מתלוננים שיש הודעה שהמנוי אינו זמין
  אז נכון משלמים מעט אבל – מקבלים מעט וגרוע

  אני מיואש מהם ומתכוון להעביר את שלוש הקווים במשפחה בימים הקרובים.

  • אילנית

   גולן טלקום עושה מאמצים רבים כדי להתייצב בשוק התקשורת, אבל באמת קיימים אצלה תקלות תקשורת החמורות מכל המפעילות בשוק.
   ומאוד מוזר שבתקשורת הרשמית, כן בטלויזיה וכן בעיתונות, על תקלות חמורות אלו בגולן לא מדברים.
   למה?

 • גנאדי

  אני לקוח מרוצה של גולן טלקום. כמעט שנה שאני לקוח אצלהם ומרוצה מכל רגע. בהתחלה היה קצת תקלות אבל בחודשים האחרונים הרשת שלהם התייצבה וכמעט ואין קפיצות בין סלקום לאנטנות של גולן.. כמו כן כאשר עברתי מאורנג' לגולן זאת הייתה החלטה של עיקרון. כמה שפחות לממן טייקונים מוצצי דם שודדי האזרחים. ממליץ לעשות גם ככה.