גולן טלקום, מחוללת המהפכה הסלולרית, שהייתה המפעילה הראשונה להציע לפני חודשים ספורים בחבילת "הכל כלול" שירותי נדידה (INTERNATIONAL ROAMING), מרחיבה את מספר המדינות הזמינות לשירות, וכעת ניתן ליהנות מהשירות ב- 13 מדינות, ביניהן: אירלנד, צ'כיה, בלגיה, מלטה, איטליה, גרמניה, הולנד, רומניה. מדינות אלו מצטרפות לספרד, צרפת ,בריטניה, יוון ותורכיה. בעתיד מתוכננות להתווסף מדינות נוספות.

במסגרת השירות, הניתן ללא תשלום נוסף, חבילת "גולן טלקום" כוללת שיחות מחו"ל לארץ ללא הגבלה, SMS  מחו"ל לארץ ללא הגבלה, שיחה נכנסת/  SMS בחו"ל ללא הגבלה וכן גלישה עדGB 6 (לאחר מכן האטה) . שיחות בחו"ל למדינות נוספות מוצעות בתעריפים מוזלים ואטרקטיביים.

כפי שהתחייבה גולן טלקום מיומה הראשון, מחיר חבילת "גולן טלקום" לא השתנה ונשאר 99 ₪ בלבד לחודש. שירות הנדידה הבינלאומי בחבילת "גולן טלקום" הכל כלול גם בחו"ל הוא השירות הפשוט והנוח ביותר המעניק שיחות טלפון, הודעות טקסט וגלישה בחו"ל ישירות מהסמארטפון ללא צורך להשתמש באפליקציות או תוכנות מיוחדות. בנוסף, שם סוף לתעריפים הגבוהים לשירותי נדידה ולצורך לרכוש חבילות שיחות וגלישה מנופחות לפני נסיעה לחו"ל.

לפרטים נוספים והצטרפות באתר גולן טלקום: www.golantelecom.co.il

המנויים בחבילת גולן טלקום הכל כלול במחיר 99 ₪ לחודש מקבלים את השירות אוטומטית. מנויים שנמצאים בחבילות מבצע יהיו זכאים לשירות אוטומטית בתום תקופת המבצע בו הם נמצאים. המעוניינים יוכלו לעבור לתעריף הרגיל בסך 99 ₪  גם לפני תום תקופת המבצע בו הם נמצאים וליהנות מהחבילה המורחבת הכוללת את חו"ל.

חבילת "גולן טלקום" הכל כלול- 99 ₪ לחודש

–          שיחות בארץ ללא הגבלה

–          SMS+MMS   בארץ ללא הגבלה

–          גלישה בארץ ובחו"ל עד GB 6 (לאחר מכן האטה)

–           55 יעדים לשיחות בינלאומיות (ארה"ב וקנדה גם ניידים)

–          100 דקות שיחה לירדן ולרשתות פלסטיניות.

–          שיחות מחו"ל לישראל ללא הגבלה

–          SMS  מחו"ל לישראל ללא הגבלה

–          קבלת שיחות ו- SMS  בחו"ל ללא הגבלה

 

*הודעה לעיתונות

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.
 • Antoine Alexier

  מציעים שירות שלא יכולים לספק!

  קניתי את החבילה רק בשביל לגלוש בחו״ל (אנגליה).

  קודם כל, ההתחברות בחו״ל לרשת מקומית הייתה בעייתית מאד, כך שנתקעתי בשדה התעופה כשעה, כי לא יכולתי לתקשר עם מי שהיה צריך לאסוף אותי, בסוף נאלצתי לבקש שיחה מהמקומיים (חוויה לא מהנעימות במיוחד).

  הצלחתי להתחבר רק יום למחרת (ואני די מבין במכשירים סלולריים).

  מה שנכון, אתם מקבלים גישה לאינטרנט, האם תוכלו לגלוש? – ממש לא, הרי המהירות היא כ 10-15 קילוביט בשנייה, זה אומר שהמקסימום למה שתוכלו לצפות, זה שליחת הודעות טקסט בווצאפ (גם זה ייקח בין חצי דקה לדקה).

  הם מספקים שיחות חינם לישראל, אבל באיכות גרועה ביותר, עם דילאיי מטורף! כך שלא באמת תרצו להתקשר לאף אחד.

  דיברתי עם שירות הלקוחות שלהם כל יום במשך חמישה ימים, בתקווה שיפתרו את הבעייה. כל השיחות האלו היו אותו דבר: ״תכנס להגדרות… תסמן פה…. תבדוק שם… אתה צריך להפעיל את המכשיר שלך מחדש, אני אחזור אליך עוד שתי דקות לראות שהכל הסתדר." נחשו מה, הם לא חוזרים. אז אתם שוב מבזבזים שעה על הקו, והכל מתחיל מהתחלה.

  כאשר אמרתי לנציגה נוספת שאני כבר מכיר את כל ההגדרות ויכול לשבת שם במקומה ולתת את אותו ה"שירות", נאמר לי שמעבירים אותי לאגף טכני, חיכיתי כחצי שעה על הקו, והשיחה נותקה (פעמיים).

  העיניין הוא שלא היה לי אינטרנט (וויי פיי) במקום ששהיתי בו, וקיוויתי שאם ארכוש את החבילה אז אגלוש באינטרנט ואקבע כל יום מה אני הולך לעשות, איך להגיע ממקום למקום וכו', בפועל, ביזבזתי ימבה כסף על מוניות כי אפילו במפה של גוגל לא יכולתי להשתמש.

  בסופו של דבר, נמאס לי לחזור אליהם, לשמוע את אותן ההבטחות והתנצלויות, לחכות עד שיחזרו אלי מאגפים שונים, אז החלטתי פשוט לקנות סים מקומי (ד"א, ממליץ לעשות את זה מלכתחילה, ניתן למצוא סים ב10 פאונד עם 1ג'יגה שבאמת עובד…).

  כשחזרתי ארצה התקשרתי לגולן טלקום ודרשתי מהם שיחזירו אותי לחבילה הקודמת בלי לחייב אותי עבור חבילת חו"ל, על זה נאמר לי שהם מוכנים להעביר אותי בעלות חד פעמית של 45 שקלים דמי מעבר ושאם אני רוצה שלא יחייבו אותי על חבילת חו"ל, שאקח בחשבון שכל השיחות שדיברתי איתם מחו"ל ומעט האינטרנט שהצלחתי לגלוש ייחשבו על פי התעריף הרגיל, כאילו גלשתי ודיברתי בחו"ל בלי חבילה.

  החלטתי לעזוב את החברה הזאת.

  נ.ב. אין לי שם אחר לקרוא לגולן טלקום, אלה גנבים, אשר גם מוכרים חבילה יקרה כפליים בלי לספק את השירות המובטח, וגם גובים מכם כסף על זה שהעזתם לרכוש את החבילה.

 • ארי ניר

  חבילת גולן בחו"ל ? עם קו גולן בחו"ל תישארו מנותקים ולא זמינים !!!!!! עם קו גולן גם בחו"ל בנוסף להעדר קליטה בקו בישראל גם בחו"ל תישארו ללא קו וכל אפשרות לשימוש בסלולר !!!! בקו גולן בחו"ל תקלות קלות של חוסר יכולת לקבל או להוציא סמסים, דרך תקלות בשירות השיחה החוזרת (Call back) של גולן טלקום (שאמור להבטיח להם תעריף נמוך), וכלה בתקלה חמורה וכוללת: חוסר יכולת להירשם עם המכשיר לשירות ברשתות סלולר זרות – מה שנקרא נדידה (Roaming). כך למעשה, הלקוחות מנותקים מהרשת הסלולרית, אינם זמינים ואינם יכולים לקבל שירות בחו"ל כלל.!!!!!!!!!! למה ? כי הובהר לנו שספק הנדידה של החברה – חברה בלגית עמה קשורה גולן, והיא זו שהפסיקה לתת ולספק לגולן טלקום את שירותי הנדידה, כלומר חיבור של לקוחות גולן לרשתות זרות בחו"ל. העיקר שמיכאל גולן משווק לנו חבילת חו"ל ….שגם ככה נועדה להיות מלכודת דבש במחיר שלה ובנוסף מסתיר מהמנויים שבעצם עם קו גולן בחו"ל אן כל אפשרות להיות בתקשורת עם העולם ..!!