בשורה לטסים לחו”ל: מיכאל גולן הודיע היום (ג’) על הרחבת חבילת ‘הכל כלול’ גם לגלישה, שיחות והודעות בחו”ל ללא תשלום נוסף.

המסלול של גולן אשר מוצע ב-99 שקל לחודש כולל שיחות, הודעות SMS ו-MMS וחבילת גלישה עד 6 ג’יגה-בייט וכן שיחות ל-55 יעדים בחו”ל. כעת נוספה לחבילה גם שיחות, הודעות וגלישה מחו”ל לארץ עד לנפח החבילה שבסיום ניצולה מהירות הגלישה מואטת. כלומר אם גלשתם בארץ וניצלתם 4 ג’יגה-בייט בחודש מסוים, בנסיעה לחול יישאר ההפרש – 2 ג’יגה-בייט.

השירות כבר החל לפעול אצל כל משתמשי החבילה ללא צורך בהרשמה מראש ופעיל לכל הנוסעים לספרד, צרפת, בריטניה וטורקיה. בחברה אומרים כי עד סוף 2014 יצטרפו 10 מדינות נוספות: הולנד, גרמניה, רומניה, הונגריה, צ'כיה, פורטוגל, איטליה, מלטה, ניו זילנד, דרום אפריקה, אירלנד, יוון, אולם ארה"ב וקנדה ומדינות מזרח אירופה הנחשבים ליעדים פופולריים – אינם כלולים בחבילה.

בגולן אומרים כי המנויים בחבילת גולן טלקום הכל כלול במחיר 99 שקל לחודש יקבלו את השירות אוטומטית. מנויים שנמצאים בחבילות מבצע יהיו זכאים לשירות אוטומטית בתום תקופת המבצע בו הם נמצאים. המעוניינים יוכלו לעבור לתעריף הרגיל בסך 99 שקל גם לפני תום תקופת המבצע בו הם נמצאים ולקבל מהחבילה המורחבת הכוללת את חו"ל.

כיום חבילת גלישה ושיחות בחו”ל נחשבת להוצאה יקרה עבור המשתמש הממוצע כאשר ברובן החברות דורשות התחייבות לסכום מינימום הכולל גלישה ושיחות במחירים של 150 שקל ועד למאות שקלים לנסיעה בודדת. זוהי בהחלט בשורה חשובה שייתכן שתגרום לתחרות מצד המפעילות הוותיקות.

 • אורן גל

  לא נתקלתי בשירות יותר מזוויע יותר מחברת גולן טלקום!
  לצערי עדיין לקוח שלהם, עד ל-25 לחודש ..
  צריך להצביע ברגליים ולעזוב את העושקים האלה!
  אין גבול לחוצפה שלהם ורק מאות אלפי הודעות התנתקות ותביעות קטנות על ככתוב בחוק ישברו את החברה הסרוחה הזו גולן טלקום .
  שמתי לב שכתוב על החשבונות ובקטן.
  אם שילמת את החשבון אז אל תשלם (לא בדיוק במילים הללו)

  נשאלת השאלה, מדוע לרשום זאת, האם הם לא בודקים האם החיוב הוא נכון?!
  על פניו נראה כשיטת מצליח….אני מחכה להתנתק מגולן טלקום באופן מוחלט ……לא עוד קו ללא קליטה ואפססס אפשרות גלחישה ….לא עוד עושק תשלום לקו ללא קליטה ……לא עוד נייד שהופך לפסטיק וצעצוע עם קו ללא אפשרות קליטה וגלישה ברוב הארץ וברוב הזמן……אפילו בחינם לא אהייה לקוח שלהם. BYYYYYYYYYYYY GOLAN BYYYYYYYYY
  רק חרם של העם ילמד לקח את הטייקון הנוכל הנבלה מיכאל גולן להפסיק לעשות מאיתנו פראיירים באאמת הפיתרון בידי העם חרם חרם חרם חרם על גולן טלקום- חרם על גולן והתרמיות שלהם.
  רוב הנציגים מסתירים מהלקוחות שמיכאל גולן מנחה אותם לא לענות ללקוחות עם תשובות …לתת ללקוחות תשובות מעורפלות ולהסתיר הכל מאוזני המנויים כפי שבטעות נציגה בגולן חשפה באוזני לבסוף

  נציגי החברה מתרשלים באמירת האמת, לא מבצעים בקשות, לא עונים וכולי…וכולי….

  הציבור מטומטם – חובה לנטוש בצורה אגרסיבית את גולן טלקום

  ההתעללות של גולן בציבור , ואני מדבר מדם ליבי , יצרה, לפחות לי שאט נפש למשמע המילה "מהפכה וגולן " , את העליהום עליהןם גולן טלקום הרווחו ביושר ונשאר גם עודף …חברה של גנבים שהעובדים צריכים להתבייש בה -שמנכל גולן ינסה לקבל שרות בעצמו ורק אז שידבר וישבח את גולן !
  צריך להשאיר את גולן ללא לקוחות וללא הכנסות ורק כך חברות בארץ ילמדו שצריך לתת שירות ללקוח ולא רק להחתים אותו על חוזה ראשוני . אני קורא לכל אזרח שסבל אי-פעם מהתעללות של גולן לנטוש את החברה ומיד

  • Yossi Cohen

   אני כבר יותר משנתיים בגולן עם HTC ONE X על קיטקאט ומעולם לא היו לי בעיות כל שהם. וגם כאשר נדפק לי משהו בהגדרות של המכשיר והוא לא זיהה את הסים התקשרתי אליהם ותוך 5 דקות המכשיר עבד מעולה(זו התקלה היחידה שהייתה לי והיא כנראה באשמתי הם אמרו לי לשנות משהו בSIM TOOLKIT)

   כשלכולם אין קליטה אצלי היא מלאה סמסים עובדים מעולה 6 ג'יגה גלישה מהירה האינטרנט קולט מתי שאני צריך אותו והשיחות פועלות מעולה(חוץ מהיום ההוא בשבוע שעבר שנפלו הקווים) בקיצור אין לי מושג מה אתה רוצה.

   ובעניין החיובים מעולם לא חוייבתי יותרפחות.
   וכותבים BYE ולא BY.

   • שלום חדד

    בקיצור יוסי מספיק למכור כאן לוקשים ..כבר אין להם קונים ..)))

    שמר גולן יפסיק לעשות מאיתנו פראיירים -מה שווה חוסר קליטה ומהירות גלישה איטית אפילו שמשלמים גרוש וחצי ? גולן זו רשת ללא תשתיות עצמאיות כמפעילת סלולר ! חברה שהצהירה שהיא מפעילת סלולר והסתירה כשנתיים את היותה קו וירטואלי של סלקום במתכונת יד 2 ! מי שמתקמצן על הגרוש שילך לגולן ויישאר באופן קבוע ולא רק כתקלה זמנית עם קו ללא קליטה וגלישה במהירות אפסססס שרות לקוחות תחמני ורמאים שמסתירים מהמנויים המוון גובים תשלומי חריגות על חריגות שמעולם לא היו-חוסמים את הקו במקום להאט גלישה !!!! הכול מתחיל בכסף ואת זה מיכאל גולן קלט ומפתה אותנו בחסות מהפכת בלוף כחלון במחירים נמוכים על חשבון איכות קו וגלישה במתכונת האיכות של קו גולן החבילה ראויה למחיר 5 שח בלבד ! האמנו במהפכה אבל הבנו שיש כאן טייקון נוכל שכל דאגתו זה בור השומן והדרך לבנק על גב הפיכתנו לפראיירם עם איכות קו משנת 1990 כאשר הקו היה מתנתק בכל רגע בזמן שהחברות החלו לפרוס תשתיות בישראל.בעידן שבו כולנו עם סמארטפונים להיות בגולן עם איכות קליטה ומהירות גלישה אפססס מתאים רק לפראיירים בלבד.היום התנתקנו מגולן.

    גם התקלה שהתקיימה בקו גולן טלקום והפיצוי לתקלה למוניי גולן =עושק הפראירים של גולן

    חישוב פשוט: לגולן כיום 591,166 לקוחות. זיכוי בגין יום אחד בממוצע זה 2 שקל (לפי החבילות). לכן פיצוי כזה עולה לגולן 1,182,332 .
    לגיטימי שבעלי עסקים המתקיימים בזכות קו סלוללרי ומנויי גולן טלקום ידרשו פיצוי הולם לתקלה. פיצוי הולם זה 50 שקלים ! פיצוי כזה יעלה לגולן: 29,558,300 – כלומר 30 מיליון שקל. מאיפה הכסף? בעיה של מיכאל גולן יום אחד של תקלה למנויים ובעלי עסקים מהווה נזקים גם מיכאל גולן שקיבל מליוני שח מתנה מהמדינה בכדי להתקיים כאן מבלי להשקיע אגורה בתשתיות בחסות מהפכת כחלון- ראוי שיכבד את הפראיירים שלו גם ללא כל התניה ותחשיב בדרך לבנק ..)))
    לברוח מהחברה הסרוחה הזאת כל עוד רוחכם בכם ולא להסתכל לאחור לעולם !

 • מהנדל

  מבצע חו"ל 99שח של GOLANTELECOM =מלכודת
  היום אני בחבילה של 59 ₪. נניח שבחגים אני נוסע לחול לשבוע ומפעיל את החבילה.
  לא ניתן לחזור לחבילה של ה-59 ₪ בשובי ארצה
  המבצע של 99 שח חו"ל כולל רק כמה מדינות מערב אירופה וכן יעדים במזרח אירופה אך ארה"ב אינה כלולה בה עדיין !
  סך הכל כלולים כעת 16 יעדים לחו"ל !
  זה לא מבצע, המבצע החדש נוגע רק ללקוחות גולן טלקום בחבילת ה-99 שקל לחודש !
  המבצע לא ללקוחות בחבילות זולות יותר !
  כמו כן, החבילה אינה תקפה ללקוחות שנמצאים במחיר מבצע !
  מטרת ההשקה היא לעודד לקוחות במבצע זול בגולן טלקום לעבור לתשלום המלא של 99 שח !
  הגבלה נוספת היא שהחבילה היא ל-45 ימים בשנה קלנדרית – לא משנה אם ברצף או בנפרד.
  ההבדל בין החבילות הינו שיחות מחול וגלישה בחול, להתחיל לשלם 480 ש"ח לשנה על התוספת הזאת זה הרבה יותר ממה שמשלמים בחברות אחרות !

 • אהרון

  בנסיעה הבאה שלי לחול אני כבר אעבור לגולן. פשוט מלך!