ספקית הסלולר גולן טלקום הכריזה היום על חציית רף 300,000 המנויים. ההישג לקח לחברה 15 חודשים מאז החלה לפעול בקיץ 2011 כאחת משתי ספקיות הסלולר החדשות, יחד עם הוט מובייל.

מאז הקמתה נחשבת החברה ליקירת הישראלים, שעוברים אליה בהמוניהם. לפי נתונים שפורסמו בשבוע שעבר, ממוקמת חברתו של מיכאל גולן במקום הראשון במספר הניודים נטו, עם 10,000 מצטרפים חדשים ביולי לאחר קיזוז הנוטשים – הרחק מעל הוט מובייל, שלמרות מספר מצטרפים גבוה יותר מפגרת הרחק מאחור בשל מספר נוטשים עצום ועומדת על פחות מ-3,000 מצטרפים נטו. גם בחציון הראשון של השנה נראו נתונים דומים, כאשר גולן טלקום רשמה כ-61,000 ממטרפים חדשים נטו בעוד הוט מובייל רק עם 35,000 למרות מספר מצטרפים חדשים גבוה בקרוב ל-50% משל גולן.

גם בתחום שביעות רצון הלקוחות נמצאת גולן טלקום במקום טוב מאוד. לפי סקר שפורסם אתמול לראשונה בחדשות 2, גולן היא ספקית הסלולר בעלת התשתית העצמאית בעלת שיעור שביעות הרצון הגבוהה ביותר בקרב הלקוחות – 8.1. החברה היחידה המקבלת ציון גבוה יותר היא הספקית הווירטואלית יו-פון (8.4), בעוד רמי לוי מקבל 8.0, הוט מובייל 7.3, 012 מובייל 7.2 וכל אחת משלוש הספקיות הוותיקות בין 6.5 ל-7.

בהודעתה ציינה גולן טלקום כי עד סוף החודש היא מציעה ללקוחות חדשים בחבילת "הכל כלול" שלה 3 חודשים ראשונים חינם ולאחר מכן מחיר של 99 שקל לחודש.

 • אבי

  מספיק להיות פראייר או פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים?
  כנסו ושיפטו בעצמכם…
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=174731422709457&set=a.131145213734745.1073741825.100005178001995&type=1&theater

 • דוד

  אל דאגה גולן באה להרוויח כסף חכו חכו עוד כמה ימים שהמדינה תחזיר להם את הערבות הם יעלו את המחיר לאט לאט
  היום גולן במצב שהיא לא מרוויחה
  לפי דעתי המחיר ההגיוני שירוץ בשוק הוא 0.2 א״ג לדקה
  בסופו של יום כל הורדה במחיר זה על חשבון עם ישראל
  פיטורים מיסים

 • xxx

  אני לקוח של גולן טלקום מאז הפתיחה שלהם, בהתחלה היו ניתוקים, ועם הזמן הניתוקים ירדו דרמטית תוך, כרגע אי אפשר אפילו לקרוא לניתוקים חבלי לידה מכיוון שהם כל כך לעיתים רחוקות.

  למי שמתלבט ומפחד לעבור שינסה זה עדיף על לסבול בחברות הגדולות שאין להן כבר מה להציע לנו.

  הייתי בפלאפון לפני גולן טלקום והגנבים האלו דוחפים לחשבון שלכם סכומים סתם, ומה שדיברתם עם הנציג פשוט לא נקלט (יותר מזה התיעוד שלהם דפוק ככה שאחר כך שאתם באים ואומרים שהחבילה שאתם משלמים עליה זה לא מה שסיכמתם הם אומרים לכם שיבדקו את תיעוד השיחות וחוזרים אליכם בתשובה שמה שרשום להם זה רק על החבילה שכרגע אתם משלמים להם) השיטה לצאת מהברוך הזה עם פלאפון היתה מאוד חדה מבחינתי, ניתקתי את החיוב ולאחר כחודש חודשיים בערך התקשרו אלי קשרי לקוחות שלהם וברגע שאתם מדגישים להם כי לא תשלמו כלום ושאתם מוכנים לצאת לתביעה אז הם מתחילים להקשיב לכם חוץ מלומר שאתם חייבים להם ושבתיעוד שלהם לא רשום כלום.
  בקיצור רק בדרך הזו תצליחו לצאת מטעויות התיעוד הלקוי שיש בפלאפון, פשוט תתרחקו מהחברה הזו (דעתי האישית אחרי שנים שהייתי איתם)

 • יופיטר

  אנחנו חייבים לחזק את המפעילות החדשות בכדי לא להגיע שוב למצב בו אנו נשלטים על ידי החברות הגדולות שמחכות לעשוק אותנו, ונכון ישנם חבלי לידה אבל אנו נצא הנשכרים

 • יוסי

  אחלה, גולן טלקום, חברה מס׳ 1 בשוק הסולולר.

 • משתמש גולן

  מתי תתקנו את בעיות הקלטיה באיזור המרכז כל יום אני חווה מספר ניתוקים הייתי מוכן לסבול את זההשהמחיר שלכם היה הכי ראלי אבל היום שהחברות הוותיקות מציעות את אותו דבר ואפילו בפחות אני שוקל לחזור אליהן

  • אלכס נ.

   תגיד לי, אתה רציני?
   לחזור למפעילות הוותיקות???
   איזה בעיות קליטה ואיזה ניתוקים?
   כלקוח גולן יש לך 3 רשתות סלולאריות לבחירתך!
   אתה לא מרוצה מהרשת של גולן (שנמצאת בתחילת תהליכי הפריסה שלה), אין בעיה – אל תשתמש בה, אתה לא חייב. תעבוד על הרשת דור 3 של סלקום שנמצאת בתהליכי פריסה מתקדמים ביותר.
   לא מרוצה ממנה גם (כי הקליטה חלשה והעוצמות שידור גבוהות בד"כ), אין בעיה – אל תשתמש בה, אתה לא חייב. תעבוד על רשת ה GSM של סלקום (דור 2) שהפריסה שלה כמעט 100% בכל הארץ.

   יש לך 3 רשתות לבחירה כשאתה בגולן! אין שום סיבה לעבור מפעיל בגלל זה.
   זה התירוץ הכי פחות משכנע שאי פעם שמעתי – בעיות קליטה.
   נותנים לך פה רשת דור 3.9 חדשה ומהירה שמכסה כבר 5-10% מהמדינה (בעוצמות קליטה חלשות אמנם וניתוקים), אבל לא מכריחים אותך להשתמש בה. יש לך תמיד 2 רשתות יותר יציבות לבחירתך.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   מתחברים דרך סלקום ואין שום בעיות קליטה, אתה קולט או שהאנטנה שלך באוף.

 • יוסיHD

  כל השיאים האלו בלי פרסומת אחת בטלויזיה, מרשים!

 • גנאדי

  יש לכם טעות, החברה הוקמה ב 2012 ולא ב 2011

 • nirmitlamed

  נראה מתי יהיה המבצע הגדול הבא של הוט מובייל כדי שתחזור שוב לכותרות חחחחח. כל הכבוד לגולן טלקום, שימשיכו במתן שירות טוב עם מגוון שירותים חדשים והמשך שיפור התשתית ובתקווה לתשתית דור 4 שכאן יכולה להיות המפלה שלהם.

 • מאור

  כל הכבוד
  אין על גולן