אחד מהחידושים שגוגל הציגה בגרסה 4.1 של אנדרואיד ג'לי בין, היא האפשרות לבצע פעולות מהירות ישירות מבר (וילון) ההתראות – כעת העדכון האחרון שניתן ליישום הג'ימייל (Gmail) תומך בביצוע פעולות מהירות.

כעת שבעלי מכשיר אנדרואיד בגרסה 4.1 ומעלה אשר יעדכנו לגרסה החדשה של ג'ימייל יזכו לצפות מעבר לשיפור ביציבות ובביצועים ביכולת לענות או לארכב (Archive) את הודעות הדואר הנכנס ישירות משורת ההתראות, מבלי לפתוח את היישום – מדובר בהחלט ביכולת מבורכת, אם כי לא ברור לנו מדוע גוגל לא שילבה אותה ביישום עם הצגת ג'לי בין. בנוסף מביא עימו העדכון בשורה גם לבעלי גרסה 4.0 ומעלה בדמות שיפור במהירות החיפוש בתיבת הדואר הן במצב מקוון והן במצב לא-מקוון.

להורדה, היכנסו לחנות הגוגל פליי.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • skar

  אגב, הכפתור ניתן לתכנות. כלומר, בהגדרת הסוויפ בתוך המייל אתה מגדיר גם את הכפתור.

 • bamba

  מעשיו ? , באמת ..אתם מסוגלים ליותר מזה .

 • Lear

  לא רוצה לעדכן, יש לי גרסא ישנה יותר עם עיצוב שחור, לג'ימייל בפלאפון אין ערכות נושא בניגוד למחשב וצריך מפתח בxda כדי שתהיה אחת.. אני מאוד מרוצה ממנה ואני הולך להשאר איתה.. מקווה שלא יהיה שינויים דרסטיים שיגרמו לי לעדכן כי אני מרוצה מהגרסא השחורה..

  • איציק

   יש לך בxda ערכות נושא שחורות לgmail גם בגרסאות החדשות
   אגב יש ערכות נושא שמחליפות את כל ישומי גוגל לשחורות

   • רן

    תביא קישור