השבוע, יישום הג’ימייל לאנדרואיד קיבל מספר פיצ’רים נחמדים כמו זום לצביטה וגרירה למחיקה ויום אחרי, גוגל מעדכנת גם את יישום הג’ימייל ל-iOS, והפעם מדובר בעדכון גדול. עד כה היישום היה דיי מאכזב בגרסתו ל-iOS הן בחווית שימוש והן בממשק. הוא הושק כזכור עם באג והיה חסר מספר פיצ’רים משמעותיים שהתשמישים רצו, ואת זה גרסה 2.0 מתקנת.

כך נגלה כי הממשק עוצב מחדש והפך להיות קל יותר לשימוש ובעל עיצוב נקי ונעים יותר לעין עם שינויים המותאמים לעיצוב שגוגל שינתה מוקדם יותר השנה לשאר מוצריה. העדכון הוסיף גם לראשונה אפשרות להתחבר ממספר חשבונות ולבחור עם איזה חשבון לעבוד, אפשרות שבהחלט הייתה דרושה. נוסף לכך, גוגל הוסיפה חיפוש חכם המנסה לחזות את הקלדת המשתמש, שילוב של גוגל פלוס עם שיתוף ופלוס אחד, ושיפור בתצוגת ההודעות. בעת השימוש הראשוני, האפליקצייה תסביר למשתמש את החידושים צעד אחר צעד כדי שלא תפספסו דבר.

גם YouTube מתעדכנת
גוגל לא מסתפקת בשדרוג ה-Gmail, אלא גם אפליקציית ה-YouTube עודכנה לגרסה חדשה המספקת תמיכה גם לאייפון 5 ולאייפד. העדכון משדרג גם הוא את ממשק המשתמש עם גישה מהירה לערוצים המותאמים, אפשרות לסטרימינג של AirPlay דרך ה-Apple TV ועוד תיקני באגים. לדברי גוגל, יותר מ-25 אחוז ממשתמשי YouTube, צורכים את תכני הוידאו שלהם דרך המכשיר הסלולרי. האפליקציה תפסה את המקום הראשון למשך חודשיים מחודש ספטמבר שהושקה לראשונה, זאת מאז שאפל החליטה להסיר קליל את התמיכה באתר הוידאו.

להורדת YouTube

להורדת Gmail

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.