גוגל (Google) עובדת על גרסה חדשה של אפליקציית ג'ימייל (Gmail), גרסה 5.0, שמיועדת לשחרור עם ההשקה הרשמית והסופית של אנדרואיד (Android) לוליפופ (Lollipop).

מעבר לשינויים הצפויים במראה ובממשק של האפליקציה, בהתאם לעיצוב ה-Material Design של מערכת ההפעלה החדשה, הגרסה החדשה של ג'ימייל תספק תמיכה ישירה גם בסופת חשבונות דואר של אאוטלוק (Outlook) ושל יאהו (Yahoo). כיום, מי שמשתמש בחשבונות בשירותי הדואר הללו זקוק לאפליקציה נפרדת מצד שלישי כדי לקרוא את הודעות הדואר המגיעות אליהם. לאחר ההשקה של Gmail 5.0, ניתן יהיה לגשת באמצעות האפליקציה גם לחשבונות וכך לייתר את השימוש באפליקציות נוספות.

המעבר בין החשבונות יתבצע על ידי החלקת המסך שמאלה/ימינה או באמצעות בחירה בחשבון המבוקש בתפריט נפתח. האפשרות להוסיף חשבונות אאוטלוק ויאהו תוצג בפני המשתמשים לאחר ההתקנה של הגרסה החדשה של אפליקציית ג'ימייל.

בסרטון גם אפשר כמובן להתרשם מהמראה החדש והנקי של האפליקציה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.