אפליקציות השבוע

האפליקציה שתסייע לחולי צליאק, זו שתזכיר לכם תזכורות מבלי להסתבך, יישומון שיציג לכם את יוטיוב גם אם תעשו במקביל פעולות אחרות במכשיר וגם פתרון חדש-ישן עבור העומס הכרוך בהכנות לחתונה. אפליקציות השבוע.

אפליקציה ללא גלוטן

לפני שחולי צליאק קונים מצרכי מזוglutenAppן הם חושבים פעמיים איזה מזון אינו מכיל גלוטן, אותו רכיב שאליו הם כה רגישים. אך גם אם המזון יוצר בסביבת גלוטן הוא עלול להיות מסוכן עבורם ועל כן היצרנים מחוייבים לדווח על הימצאות גלוטן במוצריהם, או אם יוצרו בסביבה כזו.

אפליקציה חדשה של ארגון זכויות הצליאק מאפשרת לבדוק, באמצעות סריקת הברקוד של המוצר, אם הוא מתאים לשימוש של חולי הצליאק או לא. על פי מאגר הנתונים עליו מתבססת האפליקציה ניתן לדעת אלו אלרגנים מצויים במרכיבים, אפשר לצפות בתגובות המשתמשים ואף ניתן לדרג את המוצר.

בחלק מהמוצרים ישנו גם סקר שוק לפיו ניתן לראות היכן אפשר לרכוש את המוצר בזול, שכן לעיתים המוצרים ללא גלוטן יקרים משמעותית. כמו כן, ניתן לבצע חיפוש ידני במאגר הנתונים של האפליקציה, לצפות בהצהרות היצרן ובפירוט כשרות המוצר.

להורדה: אנדרואיד| iOS

זוכרים בלי להסתבך

שוב שכחתם לעבור בסופר השכונתי ולקנות את החלב שבדיוק אזל במקרר הביתי? ומתי לאחרונה הרמתם טלפון לאמא לשאול מה שלומה? חיינו עמוסים דיים בכדי לזכור את הפרטים הקטנים ועל כן אפליקציות ניהול משימות ותזכורות קיימות לרוב. אך לעיתים בשל סדר היום העמוס, רובנו מעדיפים שההתנהלות עם התזכורות תהיה פשוטה ויעילה.

One Touch Reminder היא אפליקציה המאפשרת לנו לייצר בעצמנו תזכורות שיופיעו בבר ההתראות של המכשיר. מזינים כותרת, כותבים תיאור קצר ומוסיפים את התזכורת שתופיע כאחת ההתראות בבר ההתראות, ללא תזכורות ובלי יומנים מיותרים. ההתראה תמשיך להופיע שם, ממש כמו שאר ההתראות על מיילים והתראות מאפליקציות שונות עד שלא נסמן שביצענו את המשימה.

להורדה: אנדרואיד

יוטיוב צף

כמה פעמים ניסיתם לצפות בסרטון ביוטיוב ופתאום הגיעה הודעת ווטסאפ שהייתם חייבים לקרוא? פעולה כזו הייתה מפסיקה את פעולת הסרטון ואחרי קריאת ההודעה הייתם נאלצים לחזור לאפליקציית יוטיוב ולהמשיך לראות את הסרטון מנקודת העצירה האחרונה.flytube

באמצעות אפליקציית Flytyde תוכלו להמשיך לעבוד במקביל. לאחר התקנה תוכלו ללחוץ על כפתור השיתוף ביוטיוב ולבחור בסמל האפליקציה מרשימת האפליקציות שבהן ניתן לשתף את הסרטון. לאחר בחירת האפליקציה ייפתח חלון צף בו ימשיך להתנגן הסרטון. את החלון תוכלו להזיז ממקום למקום על המסך ולעשות במקביל כל פעולה אחרת במכשיר.

להורדה: אנדרואיד

מתחתנים בלי כאב ראש

מתחתנים בקרוב? מכירים זוג שעומד להינשא? ההכנות לקראת היום המאושר מתמשכות לאורך זמן רב וכנראה שתרצו שהן יתבצעו על הצד הטוב ביותר. עם פתיחת עונת החתונות כדאי שתדעו שאפליקציית ארגון החתונות הוותיקה, iWed, הגיעה לאחרונה גם לאנדרואיד.

מלבד מונה מפורט שיספור כמה ימים, שעות דקות ושניות נותרו עד היום המאושר, האפליקציה מאפשרת להגדיר משימות אישיות על פי קטגוריות שונות. למשל, תחת קטגוריית אולם אירועים יש 4 משימות: לבחור אולם, לסגור מחיר למנה, לבחור קייטרינג ולברר ברבנות אם תאריך החתונה מתאים.

ניתן לנהל גם תקציב מפורט ולעקוב אחר עלות כל מרכיב בחתונה, אפשר להוסיף רשימת מוזמנים, לפנות לספקים ואל תשכחו גם לקחת תמונה או שתיים מרגעים שונים בתהליך. היתרון הגדול שתחת כל קטגוריה וקטגוריה ממליצה האפליקציה המלצות מועילות שונות, למשל תיאום ציפיות מול הדי ג'יי או הצלם ומתי כדאי לבצע כל משימה ומשימה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

iwed

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.