כידוע, זמן עבודה ארוך זה לא הצד החזק של אף אחד מיצרניות הטלפונים הגדולות. נראה שכולן מעדיפות מכשיר דקיק ומעוצב על פני אחד שיחזיק יותר זמן, והתוצאות בהתאם. אמנם למוטורולה יש את ה-Droid Turbo (או Moto Maxx) עם סוללה של 3,900 מילי-אמפר, אך זהו אחד מיחידי הסגולה בשוק עם סוללה עוצמתית באמת ורוב השיפורים נעשים בעיקר בתחום התוכנה. גם ליצרנית ההודית Gionee יש מכשיר חדש עם סוללה שלא תבייש אפילו מכשירים חזקים ממנו: הכירו את ה-Marathon M3, בין המכשירים הבודדים בעולם עם סוללת 5,000 מילי-אמפר.

ה-Gionee Marathon M3 הוא מכשיר ביניים, וזה ניכר היטב על המפרט שלו: למכשיר שבב המשולב במעבד מרובע ליבה בתדר 1.3 ג'יגה-הרץ, זכרון עבודה (RAM) של 1 ג'יגה-בייט, נפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט, מצלמת 8 מגה-פיקסל אחורית ו-2 מגה-פיקסל קדמית וכן מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוצית HD. חוד החנית של המכשיר, כמובן, זו הסוללה – שבהספק של 5,000 מילי-אמפר לשעה (mAh) היא הופכת לאחת הסוללות החזקות כיום בשוק. הסוללה מספקת 32.4 שעות שיחה ו-32.8 ימי המתנה. כפי שניתן להבין, המכשיר עצמו לא דק בכלל: עוביו נמדד בכ-10.4 מילי-מטרים.

המכשיר צפוי להגיע לחנויות בהודו בקרוב, במחיר בקירוב של 210 דולרים. כרגע, לא ידוע עם המכשיר יצא מגבולות המדינה – אך הייתם רוכשים מכשיר כזה אילו היה מגיע לארץ?

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.