מגמת המצלמות הכפולות מגיעה גם אל היצרניות הסיניות הקטנות יחסית. הפעם זו תורה של ג'יאוני (Gionee) לעלות על הגל עם Gionee S9 (ג'יאוני אס 9). המצלמה האחורית הראשית מצוידת בחיישן של סוני (Sony) בגודל 13 מגה-פיקסל ובעדשה שמורכבת משישה אלמנטים, כשהמצלמה השנייה מבוססת על חיישן של סמסונג (Samsung) בגודל 5 מגה-פיקסל ועדשה המורכבת מחמישה אלמנטים. שתיהן פועלות יחדיו, ומחשבות את המרחק אל מושא הצילום כדי להתאים באופן אוטומטי את המשתנים, וכן כדי לקבוע ידנית את המיקוד, גם לאחר הצילום בפועל.

מעבר לכך התצורה של המכשיר היא תצורת שוק ביניים גבוה. המעבד הוא Helio P10 מתומן הליבות של מדיה-טק (MediaTek), עם ארבע ליבות Cortex-A53 במהירות 2.0 ג'יגה-הרץ וארבע ליבות Cortex-A53 נוספות אבל במהירות של 1.0 ג'יגה-הרץ בלבד. מסך ה-LTPS הוא בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD. הוא מעוצב בסגנון 2.5D. זיכרון העבודה נדיב יחסית ועומד על 4 ג'יגה-בייט, וזיכרון האחסון המובנה הוא 64 ג'יגה-בייט כשניתן להרחיבו בעוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר עם כרטיס זיכרון.

הגוף בנוי מסגסוגת אלומיניום והוא מסתיר בתוכו סוללת 3,000 מילי-אמפר/שעה. הוא תומך ב-LTE, בתקשורת אלחוטית בתקן 802.11a/b/g/n/ac, וכן בבלוטות' 4.0. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 6.0 שמעליה ממשק קנייני בשם Amigo 3.5. הוא זמין בצבעי שחור, זהב וזהוב/אדום. המחיר 364 דולר. לא זול יחסית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.