הטלפון החדש של חברת Gigabyte, שאתם מכירים בעיקר כיצרנית חומרה וכרטיסי מסך למחשב, הגיע לישראל, ובשקט בשקט, הוא הושק וזמין ממש עכשיו לרכישה ברשת KSP. החברה הטאיוואנית, שמייצרת טלפונים חכמים המיועדים בעיקר לשוק הבינוני-זול, ידועה בעיקר בזכות מחיריה הזולים, ומכשיר האחרון שלה בהחלט לא שובר שורות – 899 ש"ח בלבד.

ה-GSmart Mika M3 מכיל מסך 5 אינץ' ברזולוציית 720p,ומבוסס על שבב Mediatek MT6582 מרובע ליבות 1.3 ג'יגה-הרץ, זיכרון פנימי בנפח 1 ג'יגה-בייט ושטח אחסון בגודל 8 ג'יגה-בייט (עם אופצייה לכרטיס הרחבה), מצלמה אחורית של 13 מגה פיקסלים, מצלמה קדמית של 8 מגה פיקסלים, סוללה בנפח 1,900 מיליאמפר, ומערכת ההפעלה אנדרואיד 4.4 בגרסת KitKat. חשוב לציין שהמכשיר אמנם לא תומך בדור 4 LTE, אבל כן מגיע עם שני חריצי סים.

המכשיר החדש, שהוכרז לפני כשלושה חודשים, זוכה בעיקר לביקורות חיוביות, כאשר משתמשים מציינים במיוחד את המסך היפהפה שלו, העיצוב הנקי והמחיר הנוח. בישראל הוא יימכר עם תמיכה מלאה בעברית, כמובן, ועם גב בצבע כחול.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
  • אהרן

    ksp מעולים

  • לקוח פגוע כמו הרבה

    טעות לקנות בksp. שווה להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות ברשת שמכבדת את עצמה. לפרטים נוספים חפשו בגוגל 'תביעות קטנות ksp'.

  • אוראל

    זו אחת הבעיות בחברה. אם הם היו דואגים לשיווק (אני לא אגיד אגרסיבי) אלא שיווק כלשהוא למכשירים שלהם הם היו תופסים נפח נכבד בקהל הישראלי. בהתעסקות שלי עם מכשיר שלהם (לא זוכר את הסוג) התברר מכשיר מהיר קליל לא הכי יפה אבל שווה כל שקל.