בעוד אפל (Apple) רק השיקה את מכשירי האייפון החדשים, כבר נראה כי בחברה מתכננים השקה של עוד שלושה מכשירי iPad עד סוף השנה, בניגוד לשני מכשירים בשנתיים האחרונות ומכשיר אחד בלבד בשנים שלפני כן.

על פי הדיווח שכבר פורסם במהלך השבוע האחרון, אפל מתכננת לחשוף את מכשירי ה-iPad החדשים באירוע שיערך בחודש אוקטובר, וכעת אתר טאיוואני בשם Commercial Times חושף כי המכשירים שיושק כבר באוקטובר הקרוב הוא ה-iPad Air 2, דיווח המשתלב היטב עם השמועות לפיהן החברה תערוך את אירוע החשיפה המדובר. האתר מוסיף ואומר שהדור השלישי של מכשיר ה-iPad mini, שיהיה המכשיר השני לסדרת ה-mini המגיע עם תצוגת הרטינה, יושק בתחילת 2015 וה-iPad Pro, שיכלול מסך של 12.9 אינץ׳, יגיע ברבעון השני של שנה הבאה. אין ספק שמדובר בצעד שגורם לתמיהה – שכן אפל נוהגת למכור במכירה מוקדמת כבר באותו יום את המשירים אותם היא מציגה, אך הפעם נראה כי יהיו פערים בין ההשקות.

הדור הבא של מכשירי ה-iPad צפוי לכלול שלושה מכשירים: iPad Air 2 והדור השלישי של ה-iPad mini, שגודל המסכים שלהם לא צפוי להשתנות (9.7 אינץ׳ ו-7.9 אינץ׳ בהתאמה), ואת ה-iPad Pro, שצפוי לכלול מסך גדול משל אחיו, שגודלו 12.9 אינץ׳. אם עד עכשיו נראה היה מופרח שאפל תגדיל את המסך, הרי שעכשיו, אחרי שני מכשירי iPhone מוגדלים, זה נשמע הגיוני. כל שלושת המכשירים החדשים צפויים לכלול את מעבד ה-A8 החדש של של החברה, ואת ה-TouchID שהוצג עם ה-iPhone 5s. (מקור)